2703
2553
عنوان

فقط اسامی قرآنی برای نی نی های خوشگل

179370 بازدید | 85 پست
با سلام خدمت همه مامانهای گل و دوستان خوبم
من دنبال اسامی قرآنی زیبا و با معنی واسه نی نی می گردم ؛ فکر کردم اگه تاپیکی با این نام داشته باشیم کمک شایانی به کسانی می کنه که دنبال این نوع اسامی هستن
منتظر نظرات خوب شما عزیزان هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خانمای عزیز من نینیم پسره و چند تا اسم براش انتخاب کردیم :رادین،ایلیا،صدرا،امیرحسین،ابولفضل
رادین قرآنی نیست ولی معنی خوبی داره:"آزاده،جوانمرد" ودوسش دارم ولی خوب ته دلم می خواد اسم قرآنی بزارم حالا میشه نظراتتونو به من بگید ؟راستی صدرا قرآنیه؟
ساقی جون رادین و امیرحسین قشنگن..نمیدونم صدرا قرآنیه یا نه... ولی به نظر من اگه اسم مذهبی میخوای امیرحسین بذار اگه نه رادین
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
2714
چه جالب نمیدونستم " محمد سپهر "هم تو قرآن هست !

ابوالفضل واسه پسر
واسه دختر هم: سمیه ، طیبه طاهره عفت عصمت ، کوثر مرضیه .............. مشکات و بشری

فقط یه کم قدیمی ان !

به نظر من اسم مذهبی : اسم پسر : علی و محمد بدون پیشوند و پسوند
لی لی جووون اسم محمد سپهر توی قرآن بصورت کامل نیست.

درسته که محمد و علی به تنهایی خیلی قشنگ ترند اما اگر بچه ای اسم باباش علی و اسم پسر عمه اش محمد باشه مجبور میشی از اسم ترکیبی استفاده کنی که هرچند من خودم زیاد اسم ترکیبی دوست ندارم اما زیبایی اسم محمد باعث می شه همچنان به این اسم هم فکر کنم.

اسم های قرآنی خیلی زیادند اما مثلا عفت درسته که ممکنه معنی خوبی داشته باشه اما اسم مناسبی برای جامعه امروز نیست. ما دربرابر بچه هامون مسئولیم و توی احادیث هم اومده که باید برای انتخاب اسم نهایت تلاش رو بکنیم و اسمی انتخاب کنیم که باعث اعتماد به نفس بچه ها بشه
2706