2737
2734
عنوان

نیازمند جواب فوری شما

267 بازدید | 15 پست
سلام دوستای گلم یه ماشین زده به داداش 16 ساله ام خداروشکر خطر ازش رفع شده فقط یه دست وساق یکی از پاهاش شکسته میخواستم بدونم دیه اش چقد میشه ماشین طرف بیمه بوده وطرف مقصر هست
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه خیلی نگران حال داداشتی!!!!!! فکر کردم میخوای بپرسی چطور عمل میشه یا اگه پلاتین بزارن چی میشه.... دست و پای داداشت با هیچ مبلغی مثل اولش نمیشه. میگی به خیر گذشت؟؟؟؟ وقتش برسه بیمه خودش حساب میکنه لازم باشه دادگاه تشکیل میشه. واسه شوهر خواهر من که دادگاه تشکیل شد هنوز چیزی ندادن سه ماه گذشته.
2728
واقعا براتون متاسفم زنها فقط زود قضاوت بیجا میکنن من از دکترش همه چی پرسیدم وبرای تو خونه پرستار گرفتم بیشتر از اینم نیاز نمی‌بینم برای شما کوته فکرها توضیح بدم
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
بچه ها چقدر زود قضاوت میکنید شاید طفلکا واقعا به این پول نیاز دارن برای درمانش برای عمل یا حتی فیزیوتراپی یه کم منصف باشید
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2738
متاسفانه تو این سایت همه سریع حمله میکنن کاش یاد بگیریم قبل از هر قضاوت کمی خودمون رو جای طرف بذاریم
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
وای خدای من نمیزارید سوالشو بپرسه چند لحظه صبر کنید ببینید منظورش چی بوده و چی هست بعد این طوری بزنید داغونش کنید چرا مجال حرف زدن به کسی نمیدید چرا این قدر زود قضاوت میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ کس و هیچ کس به اندازه خانواده خودش نگران نیستن

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2706