2737
2734
عنوان

کسی میدونه این چیه؟؟؟

431 بازدید | 22 پست
دخترم شانزده ماهشه پوست سفید و صافی داشت اما زمستون صورت و دست و پاش خشک و قرمز میشد بهش نرم کننده میزدم الان دست و پاش خوب شده اما یه ماهی هست روی کنار لپش یه لکه قرمز تقریبا مل جوش هست و نمیره موندم چیکارش کنم بره...اصلا چی هست یه همچین قرمزی؟امشبم باز کل چونه و لپاش خیلی دون دون قرمز بود و اون جوشه هم بدتر بود نرم کننده زدم فکر کنم میسوزوند نمیزاشت بزنم بعدشم همش دستش رو جوشش میذاشت...ثواب داراگه تجربه دارید یا میدونید ممنون میشم بگین...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
چیکارکنم بره؟؟؟؟کسی راه حلهایی قدیمی و گیاهی بلده؟؟؟
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم خوبی...نی نی سایت چرا اینقد افتضاح شده نمیشه کار کرد...
2738
اره بعد خیلی وقت اومدم...دخترم یازده ماهگی آبله مرغان گرفته این نمیدونم چیه...
2706