2703
2553
بچه ها به تجربیات و قوت قلب شیرینتون بینهایت محتاجم!!!!
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند
سلام صحرا جون به این تاپیک سر بزن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=497602
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عزیزم خوشحال بودم بلند شدم با اینکه کفته بودند ارایش نکنید باز ارایش مردم تو ماشینم اهنک کذاشتم حرکتتتتتتت به سمته سزى قر دادم و فیلم بردارى کردم از خودمو همسرى ،کماله استفادرو بردم از لحظاته اخر، تازه تنها هم بودیم،نه مادرى نه خواهرى
2720
2714
راس میگه دنیا جون؟ منم احتمالا جز همسری کسی کنارم نیس تا لحظه ملاقات. فکرشو میکنم روز عمل باید خیلی غریبانه برم بیمارستان دلم میگیره. برای شما چرا کسی نبود؟
عزیزم من ایران نیستم اره ،تنها بودیم تازه من بعدشم به دلایلى ٥ روز تو بیمارستان بسترى شدم،بازم تنها ولى اونقدر خودم به خودم روحیه میدادم همسرم تعجب کرده بود ببین به خودت سخت نکذرون،فقط به خوبیها فکر کن،صلوات بفرست نفسه عمیق بکش
مامان مانلی منم میخواستم اسم بچمو مانلی بذارم اگه دختر میشد اما پسرشد و گذاشتیم علی. دعاکن به راحتی زایمان کنم. فردا موعد زایمانمه.
2706