2733
2734
سلام من باردارم و این دکترو انتخاب کردم میخواستم نظرات شما را بودنم اگه تجربه ایی دارین یا باهاش زایمان داشتین خواهشا واسم بنویسین تا با خیال راحت این دوره را بگذرونم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم من تو همون تاپیک دکتر زنان اصفهان تعریف اشرف هارونی رو شنیدم ولی خودم تجربه ایی ندارم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
2738
کاش خانما بیان راهنماییت کنن من درکت می کنم ... آدم نمی دومه چکار کنه راستی هفته چندی خانمی?
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
نمی دونم چرا منم هر موقع از دوستای اصفهانی سوال داشتم نیستن
ولی خانمایی که تو تاپیکای مخصوص اصفهانی ها هستن سریعتر ج می دن من همیشه ازشون سوال می پرسم ولی عمومی نه ... نمیان
2706