2726
پسرم 7 ماه و نیمه هست.دست تنهام و واقعا دیگه برام خسته کننده شده.تقریبا دیگه دارم سلامتی خودم رو از دست می دم.به این نتیجه رسیدم براش یه پرستار بگیرم صبح ها بیاد کمک.5 روز از صبح تا ظهر. نظرتون چیه ؟ از این شرکتی ها بگیرم یا به نظر شما از بیرون پیدا کنم بهتره؟
سلام دوستم اگه پرستار می خواید من سراغ دارم .خانم خوبیه.خیلیم احتیاج داره.معرفیش می کنم.شما خودت در موردش تصمیم بگیر.خونه داری؟
باران باشد...تو باشی و... یک خیابان بی انتها ...به دنیا می گویم خداحافظ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب اگه خونه ای که خیلی خوبه.اگه دوست داری شماره شو بهت میدم.من فقط می دونم دختر خوبیه.نامزد داره و سالمه.سابقه ی پرستاری هم داره بقیه شو خودت قضاوت کن.
پرستار دخترم 31 سالشه.لیسانسه.بعد اومدنش فامیل دور در اومدیم.الان حدود 18 ماهه میاد و من تقریبا بهش اعتماد دارم.در اتاق خوابو قفل نمی کنم اما علامت میذارم.خوشبختانه تا حالا ازش چیزی ندیدم.
در ضمن چون دخترم خیییلی دوسش داره می دونم که باهاش خوش رفتاری می کنه.به همسایه ها هم سپردم اگه دخترم گریه کرد یا صدای دعواشو شنیدن بهم بگن که خوشبختانه تا حالا خوب بوده.
2706