2737
2734
عنوان

طراحی و چاپ عکس و مونتاژ فیلم

162 بازدید | 5 پست
سلام به همگی من کارم طراحی عکس و مونتاژ فیلم هست توی آتلیه کار میکنم ولی دیگه دلم میخواد نرم سر کار و توی خونه کار کنم چون میخوام نی نی دار بشم به امید خدا اگر کسی هست که کار عکس و یا فیلم داشته باشه میتونم براش به قیمت خیلی مناسب انجام بدم و با قیمت چاپ خیلی مناسب میتونم براتون چاپ کنم روی شاسی و یا در هر اندازه ای و یا به صورت آلبوم دیجیتال و یا اگه میخواین یه فیلم خاطره انگیز از خودتون و یا از کودک گلتون داشته باشید بازم در خدمتم اگر کاری بود به من ایمیل بزنید لطفا fereshte.fo@gmail.com
خدا حواسش به همه ما هست. شک نکنید. خدا خیلی بزرگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فرشته جان . من رشتم مهندسی بوده و مدتی هم در زمینه رشتم کار کردم اما الان دیگه کار نمی کنم ولی خیلی علاقه به رشته میکس و مونتاژ دارم . می شه لطفا در این زمینه راهنماییم کنین؟؟؟ مثلا اینکه با چه نرم افزاری بهتره که کار کنم و مثلا آموزششو چطوری بگیرم؟ شما خودتونم حاضرین که آموزش بدین؟ و اینکه در آمد این کار چطوره ؟ می شه توی خونه هم در آمد داشت؟ ممنون می شم که به سوالام پاسخ بدین . البته برای عکسای پسرم هم مزاحمتون می شم.
2731
سلام مامان حسین جون کار مونتاژ نیاز به تمرین و دیدن کلیپ های زیاد داره وگرنه کار سختی نیست البته هر چی بری جلو بازم چیز هایی برای یادگیری هست و تموم نشدنیه اکثرا با برنامه مونتاژ ادیوس کار میکنن که برنامه خیلی خوبی هست راستش من تا حالا آموزش ندادم و راستش رو بخواین وقت کمی هم دارم و فکر نکنم وقتم به آموزش برسه ولی هر جایی که احساس کردین نیاز به راهنمایی دارین حتما کمکتون میکنم من توی خونه هم کار کردم با آتلیه ها . از اونا فیلم و عکس میگرفتم و توی خونه کار میکردم ولی خب اگر آدم بتونه خودش بی واسطه کار کنه خیلی به صرفه تر هست برای عکسای پسر گلتون هم در خدمتم اگر هر سئوال دیگه ای بود خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
خدا حواسش به همه ما هست. شک نکنید. خدا خیلی بزرگه

سلام دوستان گلم **** روزتون مبارککککککک **** ***** مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها ***** ****** موضوع شماره 13: تزئین سالاد الویه ****** *** لطفا فقط به سه نفر از دوستان رای دهید *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=72

خدای مهربونم دوستت دارم