2733
2734
عنوان

فردا جشنه من خوراکی چی درست کنم؟

246 بازدید | 11 پست
فردا مدرسه داداش کوچولو جشنه دبستانی ه گفتن یه غذا درست کنین بیارین البته مامانا و آبجی بزرگا:)) به نظرتون چی درست کنیم که هم بچه ها دوست داشته باشن هم راحت گرم بشه هم خوشگل و خوشمزه باشه میبینین ترو خدا روز مادر هم باید مادر غذا درست کنه
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الویه درست کن توی یه ظرف بزرگ ببر... نون ساندویچی کوچیک لقمه ای هم ببر. به اضافه خیار شور... ببر همونجا ساندویچ کن بده دستشون
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2738
پیراشکی گوشت
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
کوکو دو رنگ
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
سینی اردور رو سرچ کن کلی ایده میده بهت... مثل رولت ژامبون و توپک سیب زمینی و کنجد یا غذا با خمیر یوفکا.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی