2726
پوستم خیلی لک داره دکتر زیاد رفتم یه چند روز کمرنگ میشه دوباره مثل قبل وااااااااااااااااااای دیگه خسته شدم یه راهی نشونم بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باقالی زرد(خشک) رو توی آب بخیسون...وقتی نرم شد لهش کن با سفیده تخم مرغ مخلوط کن چند روز بزن به پوستت....
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
یه بار نه....باید چندین بار بزنی که نتیجه بده... فقط برای لک صورت ها
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
منم همین مشکل دارم مخصوصا بعد بارداریم میگن باید لیزر کنم کسی اطلاعی داره از لیزر یا دیده کسی ان کاره انجام داده باشه
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین اقا جان منتظر معجزت تو زندگیمم .
اگه لکت خیلیه 12% رو بخر مارک آردن خیلیم قیمتش مناسبه شبا به پوستت بزن صبحا بشورش همون روز اول تغییر رو به چشمت میبینی یادت نره روزها هم باید مرتب ضدآفتاب قوی استفاده کنی چون لایه بردار لایه های مرده پوستت رو برمیداره و تا ترمبمش نباید اشعه های مضرر خورشید به پوستت برسه من با اینکه لکه ندارم اما از درصد ضعیفش هفته ای دو یا سه بار استفاده میکنم
2706