2733
2734
میخواستم بدونم تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به شرکتی تا چه اندازه صحت داره شما هم در جریان هستید؟یعنی دوباره شرکتی میشیم؟حقوق و مزایا نصف ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام نه من چیزی نشنیدم و فکرم نمیکنم با این همه هزینه دوباره برگردونن شرکتی بکنن یه سال طول کشید تا قراردادی شدیم....
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2738
بله متاسفانه باید نیروهای قراردادی باید شرکتی بشن.... یعنی میگذارن به مناقصه و هر وقت کسی مناقصه رو برنده بشه صاحب شرکت و در نتیجه صاحب نیروهای قراردادی خواهد شد..... دولت باز داره میره به سمت خصوصی سازی
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
سارا جان رو چه حسابی میگین؟؟؟..... من خودم به شخصه نامه اش رو دیدمااا
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2706