2726
سلام راستش من خیلی شنیدم که زیارت عاشورا حاجت داده ولی خودم امتحان نکردم. از طرفی هم شنیدم که اگر دعا به صورت دسته جمعی باشه خیلی بهتر جواب میده تا انفرادی. پیشنهاد من اینه که 40 نفر بشیم و سر یک ساعت مشخص ( 12 شب) این زیارت رو بخونیم به نیت اجابت حاجت خودمون و دیگران. ساعت مشخص برای این میگم که انرژی همگی تو اون زمان متمرکز میشه و خیلی خوب جواب میده. اگر موافق هستید بگید. ممنون (بچه ها نظرتون چیه به جای 40 شب 1 شب باشه؟؟!! داشتم فکر میکردم که اگر 40 نفر بشیم و دریک تاریخ مشخص و زمان معین همگی با هم بخونیم مثل این هست که 1 نفر داره انفرادی و طی 40 شب این دعا رو می خونه. امتحانش که ضرر نداره. مثل سفره ختم انعام میشه که چند نفر دوره هم جمع میشن دعا رو می خونن و در آخر برای بقیه و خوذشون دعا می کنن. اگر با نظرم موافقید بگید.) ختم زیارت عاشورا ، تاریخ ..... راس ساعت 12 شب اسامی دوستان : *************** 1-negar rose 2-کیان دخت (نوشین) 3-مریم18 4-مریم(2364) 5-دنیا 6-منصوره (مامان ماهان) 7-مامان هستی 8-النا 92 9-مامان مهسان 10-زعفران مامان امیرمحمد جون 11-عسل 12-ســوگــل ســاداتــــــ 13-سید محمدی
سلام ... بنده هم انشاالله هستم ... فقط لطفا از طرفِ من، دو تا سهم در نظر بگیرید و اگه میشه بعد از تکمیل گروه، از طریق پ.خ. ، زمانشو بهم اطلاع دید ... ممنون میشم ... یا علی
❤ امام علی (ع): بالاترین صداقت، وفای به پیمانهاست . . . ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منصوره جون اگر زحمتت نیست بعدا آخر شب یه سر به تاپیک بزن برای دیدن زمان شروع. متن اول تاپیک رو هم ویرایش کردم نوشتم ساعت 12 که از اول بدونن بچه ها. آره گلم 40 شب شبی 1 مرتبه سر ساعت 12 شب همگی با هم میخونیم انشاالله
سلام النا جون باشه عزیزم بچه ها نظرتون چیه به جای 40 شب 1 شب باشه؟؟!! داشتم فکر میکردم که اگر 40 نفر بشیم و دریک تاریخ مشخص و زمان معین همگی با هم بخونیم مثل این هست که داریم 1 نفر داره انفرادی و طی 40 شب این دعا رو می خونه. امتحانش که ضرر نداره. مثل سفره ختم انعام میشه مثلا که چند نفر دوره هم جمع میشن دعا رو می خونن و د آخر برای بقیه و خوذشون دعا می کنن. اگر با نظرم موافقید بگید.
2706