2703
2553
سلام دوستای عزیزم لطفا کسایی که دوقلو یا 3 قلو باردارن یا حتی بیشتر، و کسایی که دلشون دوقلو و سه قلو میخواد بیان داخل و از تجربیات و اتفاقاتی که براتون می افته بگید تا زمانی که نی نی دار میشیم با هم باشیم در ضمن من یک سری اطلاعات در مورد طب اسلامی و طب سنتی میذارم شاید به دردتون بخوره: البته اول داستان خودمو بگم : من 7 سال هست که آندو متریوز دارم کیست در هر دو تخمدان که فقط راه درمان قطعیش برداشتن رحم و تخمدانه.... همون موقع که متوجه شدم عروسی کردم و سریع به بارداری اقدام کردم و سر دو ماه باردار شدم الان دخترم 6 سالشه.... سه سال پیش دردهای مجدد من در زیر شکم شروع شد همون موقع ها بود که دلم میخواست باز بچه بیارم ولی رفتم سونو متوجه شدم در هر دو تخمدان کیست شکلاتی دارم یا همون آندومتریوز .... خلاصه درمان رو شروع کردم با انواع داروهای شیمیایی و آمپول برای رفع کیست که نشد که نشد.... دو سال و نیم پیش اقدام به بارداری رو شروع کردم دکتر گفت بیا لاپاراسکوپی کن من نرفتم دوست نداشتم چون دوباره کیستم بر می گشت و فایده نداشت.... خلاصه بعد از چند ماه که باردار نشدم رفتم دکتر و انواع کلومبفن/ تاموکسیفن / لتروزول/ و انواع آمپول بهم دادن 8-9 ماهی استفاده کردم و هر بار 4-5 -6 تا فولی خوب داشتم اما باز نشد .... دارو رو ول کردم ماه بعد باردار شدم اما توی 8 هفته با وجود قلب ولی سقط شد دکتر گفت سه ماه صبر کن بعد برو اقدام من صبر نکردم بعد از سقط سریع رفتم اقدام اما باز 5-6 ماه شد و باردار نشدم یه دوره لتروزول هم خوردم که هیچی.... شنیده بودم حاج آقایی هست که ده سال روی روایات ائمه کار کرده و طب اسلامی انجام میده نوبت گرفتم و به اصرار پدر مادرم رفتم اونجا متوجه شدم زنش سرطان داشته و خوب شده با داروهای اون و پسر بچه ی کوچیکی رو دیدم از نیم متری که نابینا بود و مادرش گفت دکترا جوابش کردن اما اومدم پیش حاج آقا تبریزیان خوب شده الان و میدید.... یقین پیدا کردم جواب میگیرم..... خیلیا از خارج از کشور میومدن پیشش..... بهم دارو داد برای درمان کیست که استفاده کردم و بعد از دارو 10 روز درد کشیدم شدید ولی وقتی پریود شدم بعد از اون دیگه هیچ دردی احساس نکردم و تازه بعد از سه سال فهمیدم رحم سالم داشتن یعنی چی.... آخه من سه سال مداوم شب و روز درد داشتم ...... 14 خرداد که پریود شدم داروی بارداریشو استفاده کردم و الان باردارم..... با همون یک بار استفاده من باردار شدم و به اینکه باردار میشم اعتقاد داشتم مطمئن بودم میشم اما میگفتم طبق نظر حاج آقا این دارو ها حتما اثر داره اگه اعتقاد داشته باشید اگه اثر نکرد مطمئنم خدا نذاشته اثر کنه چون صلاح چیز دیگریست..... خلاصه من بعد از 2 سال و نیم دوندگی با یک ماه استفاده دارو طب اسلامی که خدا به پیامبرش گفته و پیامبرش به مردم ، باردار شدم امیدتون به خدا باشه و بهش اعتماد کنید 🌿بسم الله الرحمن الرحیم🌿 📚دوره طب سنتی ( اینا مربوط به طب سنتی هست و با طب اسلامی که فقط روایاته فرق داره پس اشتباه نگیرید..... اما حداقل خیلی بهتر از طب جدیده 🌹رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم :" از سعادت آدمی فرزند صالح است و فرمود فرزند بسیار به هم رسانید که من به بسیاری شما در قیامت مباهات خواهم نمود." حلیة المتقین، صفحه 97. 👶نازایی در طب سنتی : معمولا به دلیل ضعیف بودن جسم زن در مقابل بیماری،درصد نازایی از سوی زنان بیشتر است. 💥عوامل نازایی: 1- عدم تنظیم عادت؛ مصرف سردیجات( ماکارونی،🍝 برنج،گوجه🍅فست فود، ماهی 🐟 و..)،اخبار بد، تنشهای خانوادگی، حمام و شستشو در ایام عادت و نزدیک به آن،نشستن در جای سرد، ... باعث بی نظمی در عادت می شود. 🌸درمان : الف)قورت دادن یک قاشق چایخوری اسپند با آب تا 14 شب ب) مصرف روزانه پودر رازیانه یک قاشق در غیر عادت ج) دمنوش بومادران و مورد در سه روز اول عادت (در صورت عدم یبوست) د) جوشانده آلوبخارا و آویشن تا زمان باردار شدن. #3#3#3#3#3#3#3#3# 2- رطوبت زیاد رحم؛ وجود تری زیاد رحم مانع جذب اسپرم، لکه بینی و سقط در ماههای اول بارداری می شود.💦 💦 💧عامل تری رحم: آب خوردنهای بی قاعده (اول،وسط وبعد غذا، بعد عرق ریزی شدید و رابطه جنسی...) معده را از دفع تری و بلغم زیادی عاجز میکند و در نتیجه رطوبت زیادی را با اعضاء همسایه مثل رحم تقسیم میکند و رحم را مرطوب.😕 در صورتی که رحم سالم هیچ گونه دفع رطوبتی نباید داشته باشد. 🍄مشخصات معده خراب؛ 0 ترش کردن 0 درد در ناحیه کمر و قلب 0 شکم داشتن 0 عدم تمایل به خوردن شیر و یا شیر گرم ✅ درمان؛ الف) درمان معده با نسخه بارهنگ یک اصل اساسی است. ب) تزریق ژل رحمی با ترکیب باریجه،پوست انار،آویشن، کمرکس(یا صمغ عربی) ،هلیه زرد، ژفت بلوط، مازو را به نسبت مساوی در آب جوشانده و پس از صاف کردن در رحم تزریق کنند. 🍂 ج) زاج سفید را با حرارت مذاب نموده و در کپسول 500mg (یا لای خرما گذاشته) و شبی 7 عدد بخورد و رابطه جنسی داشته باشد. @4@4@4@4@4@4@4@ 3- ضعیف بودن تخمدانها؛ عوامل تری رحم منجر به ضعف تخمدانها نیز میشود. 🌺 درمان؛ الف) استفاده از یک قاشق پودر رازیانه هر شب ب) نسخه حکیم باقری؛ تزریق عسل مرغوب واصل (جنگلی🌲🌳، کوهستانی) در رحم هر شب تا زمان بارداری باعث خروج فضولات از رحم و فعال نمودن تخمدانها میشود. ✨مصرف دو قاشق از همان عسل در صبح و پودر رازیانه در کنار نسخه حکیم باقری در تسریع روند درمان موثر است. نسخه دکتر خیراندیش ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺗﺨﻤﺪﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﻗﺒﯿﻞ( ﺗﻨﺒﻠﯽ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ـ ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ـ ﻧﺎﺑﺎﺭﻭﺭﯼ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺗﺨﻤﮏ ـ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﻫﻮﺭﻣﻮﻧﯽ ـ ﻓﯿﺒﺮﻭﻡ ) : ﻃﻮﻝ ﺩﺭﻣﺎﻥ ۴۰ ﺍﻟﯽ ۱۲۰ ﺭﻭﺯ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ. ﺍﻟﻒ) ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ ﻭ ﮐﻤﺮ ۲۱ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﯾﮏ ﺷﺐ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ (ایام پاکی) ﺏ) ﺷﺒﯽ ﯾﮏ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﻋﺮﻕ ﺭﺍﺯﯾﺎﻧﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎﺧﻮﺭﯼ ﻋﺴﻞ ﺑﻪ ﻏﯿﺮ ﺯﻣﺎﻥ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ ﺝ) ﺩﻭﺳﯿﻦ ﺭﻭﺯﯼ ﺩﻭ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎﺧﻮﺭﯼ ﺻﺒﺢ ﻭ ﺷﺎﻡ ( ﺳﻪ ﻭﺍﺣﺪﻋﺴﻞ + ﯾﮏ ﻭﺍﺣﺪ ﺳﯿﺎﻩ ﺩﺍﻧﻪ ﻧﯿﻢ ﮐﻮﺏ) ﺩ) ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺗﺮﮐﯿﺒﯽ ﺯﯾﺮ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﺍﮊﯾﻨﺎﻝ ۱۴ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﭘﺎﮐﯽ (ﺯﺍﺝ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯾﮏ ﻧﺨﻮﺩ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﺸﻮﺩ + ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎﺧﻮﺭﯼ ﻋﺴﻞ + ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﭼﺎﯾﺨﻮﺭﯼ ﺭﻭﻏﻦ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﺑﻮﺩﺍﺭ ﺗﺼﻔﯿﻪ ﻧﺸﺪﻩ ) *ﺗﻮﺟﻪ : ﺩﺧﺘﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺍﺯ ﺩﻭﺩ ﺩﺍﺭﻭﻫﺎﯼ (ﺍﺳﻔﻨﺪ + ﮐﻨﺪﺭ + ﺯﺍﺝ) ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ. ﺩﻭﺩ ﺭﺍ ۱۴ﺭﻭﺯ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺭﺣﻢ ﺑﺮﺳﺎﻧﻨﺪ. *ﺗﻮﺟﻪ : ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﺣﺠﺎﻣﺖ ﻋﺎﻡ - ﺣﺠﺎﻣﺖ ﺳﺎﮐﺮﺍﻝ - ﺣﺠﺎﻣﺖ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺤﺖ ﻧﻈﺮ ﭘﺰﺷﮑﺎﻥ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﻃﺐ ﺳﻨﺘﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮔﺮﺩﺩ. بادکش زیر شکم : ﯾﮏ ﻧﻮﻉ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺤﻞ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻥ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﻓﻮﻕ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ: ـ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ـﺩﺭﻣﺎﻥ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﺩﯾﺴﻤﻨﻮﺭﻩ (ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﺩﺭﺩﻧﺎﮎ) ـ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﯽ ﻧﻈﻤﯽ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ـ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﻧﺎﺑﺎﺭﻭﺭﯼ ﺩﺭ ﺯﻧﺎﻥ ﺭﻭﺵ ﺑﺎﺩﮐﺶ: ﻃﺒﻖ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺫﯾﻞ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﭘﺸﺖ ﺑﺪﻥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮔﺮﺩﺩ. ﺗﺬﮐﺮ: ـ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﻭ ﺣﺠﺎﻣﺖ ﻭ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻋﻤﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻭ ﺍﻧﺤﺮﺍﻓﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﻥ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ، ﺩﺭ ﻣﻮﻗﻊ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺍﺳﺖ. ـ ﺟﻬﺖ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﺩﺭﺩﻧﺎﮎ، ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ ﺭﺍ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﭘﺮﯾﻮﺩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ. ﺿﻤﻨﺎً ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺳﺎﻕ ﻫﺮ ﺩﻭ ﭘﺎ (ﭘﺸﺖ ﺳﺎﻗﯿﻦ) ﻧﯿﺰ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺭﺩ. ـ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎﯼ ﻣﺠﺮﺩ ﻧﯿﺰ ﺑﻼ‌ﻣﺎﻧﻊ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﺷﮑﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ. ـ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺭﺍ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺣﺪﻭﺩ ۶ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ. ـ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺎﺩﮐﺶ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻨﺘﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﻧﮕﻬﺪﺍﺷﺘﻦ ﭘﻨﺒﻪ ﻣﺸﺘﻌﻞ ﺩﺍﺧﻞ ﻟﯿﻮﺍﻥ، ﺣﺎﻟﺖ ﻣﮑﺶ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺎﺩﮐﺶ، ﺑﺎﺩﮐﺶ ﮔﺮﻡ ﺍﻃﻼ‌ﻕ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ. ﻛﺎﻛﺎﺋﻮ ﻭ ﻧﺴﻜﺎﻓﻪ ﻫﻢ ﺍﻳﺠﺎﺩﻛﻴﺴﺖ ﻣﻴﻜﻨﺪﻭ ﻫﻢ ﻟﺤﻦ ﺻﻔﺮﺍﻭﻱ ﺭﺍ ﺍﻳﺠﺎﺩﻣﻲ ﻛﻨﺪ ﻭ ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻫﻢ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﺳﻨﮓ ﺻﻔﺮﺍ ﺩﺭ ﺍﻧﺎ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ .4- ﺍﮔﺮ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻭﺯﻥ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﭘﺮ ﺧﻮﺭﻱ ﻭ ﺑﺪ ﺧﻮﺭﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻛﻨﻨﺪ .5-ﻛﻢ ﺗﺤﺮﻛﻲ ،ﻛﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﻛﻴﺴﺖ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ، ﺗﺠﻤﻊ ﭘﺮﻭﺗﺌﻴﻦ ﺩﺭ ﻣﻔﺼﻞ ﺯﺍﻧﻮ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ . ﻣﻮﺭﺩ ﺩﻳﮕﺮ ﻓﺴﺖ ﻓﻮﺩ ﻭ ﻏﺬﺍﻫﺎﻱ ﺻﻨﻌﺘﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﻛﻴﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﻣﻜﻨﺪ. ﻣﻮﺍﺭﺩ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺍﺳﺖ : ﻛﻴﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺍﻣﺎﺱ ﺑﺎﻓﺖ ﻧﺮﻡ ﺣﻔﺮﻩ ﻟﮕﻦ ، ﺩﺭ ﻛﺘﺎﺏ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪ ﺻﺎﺩﻕ ﺭﺟﺤﺎﻥ ﻛﻪ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﻓﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ ﺍﻧﺴﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﺻﻔﺤﻪ ﻱ 162 ﺍﻳﻦ ﻣﻄﻠﺐ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻃﺒﻴﻌﻲ: 1- ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻞ ﺍﺳﻄﻮﺧﻮﺩﻭﺱ: ﻳﻚ ﻗﺎﺷﻖ ﭼﺎﻳﺨﻮﺭﻱ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻳﻚ ﺍﺳﺘﻜﺎﻥ ﺁﺏ ﺟﻮﺵ ﺭﻳﺨﺘﻪ ﺻﺒﺢ ﻣﻴﻞ ﻛﻨﻨﺪ.2- ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻫﻔﺖ ﺑﺮﮒ ﻛﺎﺳﻨﻲ ﻭ ﻳﺎ ﻳﻚ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎ ﺧﻮﺭﻱ ﭘﻮﺩﺭ ﻛﺎﺳﻨﻲ ﻭ ﻳﺎ ﻳﻚ ﺍﺳﺘﻜﺎﻥ ﻋﺮﻕ ﻛﺎﺳﻨﻲ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺳﺎﻧﺲ.3- ﻳﻚ ﺣﺠﺎﻣﺖ ﺧﺎﺹ :ﺭﻭﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺭﺍﻥ ﻭ ﻭﺳﻂ ﺭﺍﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎﻻ‌ﺗﺮ ﺍﺯ ﻭﺳﻂ ﺭﻥ ﻭ ﺭﻭﺯ ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ ﺍﺯ ﻣﻬﺮﻩ ﺁﺧﺮ ﻛﻤﺮﻱ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺣﺠﺎﻣﺖ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﻨﺪ.ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻛﺎﺳﻨﻲ ﺭﺍ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﻲ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﻫﻨﺪ ﻛﻪ ﻛﻴﺴﺖ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﺑﺮﻭﺩ ﻭ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺷﺪ ﺩﻳﮕﺮ ﻻ‌ﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﻫﺪ .ﻣﻮﺭﺩ ﺩﻳﮕﺮ ﻋﺴﻞ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﺁﺏ ﻟﻴﻤﻮ ﺗﺮﺵ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻛﻴﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ میﺷﻮد: ﺍﺳﺘﺎﺩﺿﯿﺎﯾﯽ پرسش و پاسخ دکتر خیراندیش سوال: من طبع سودایی باغلبه بلغم دارم وتنبلی تخمدان شدید.برای رفع مشکل خود چه کنم؟ پاسخ:موارد زیر را رعایت کنید: الف)بادکش زیرشکم یک شب در میان(۲۱ مرحله) ب)کاهش سردیها مخصوصا لبنیات ـ هندوانه ـ گوجه و خیار ـ چای ـ گوشت گاو و گوساله ج)ارده با شیره ۴ وعده درهفته ـ خرما روزی ۷ عدد د)روغن مالی زیر شکم و کمر با روغن سیاه دانه چ)عرق رازیانه شبی یک لیوان به غیر از زمان پریودی(۱۲۰ شب) خ)از ترکیب(۳ واحد عسل+۱ واحد سیاه دانه نیم کوب) روزی یک قاشق مرباخوری میل شود.(۸۰ روز) درمان ناباروری: دکتر خیراندیش الف) بادکش کمر و زیر شکم یک شب در میان 21 مرحله ب) روغن مالی کمر و زیر شکم و کشاله ران با ترکیبی از روغن کنجد و زیتون بودار ج) شبی یه لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق مرباخوری عسل غیر از زمان پریودی د) شبی یک لیوان عرق بهارنارنج همراه با یک قاشق مرباخوری فرنجمشک با کمی عسل ه) حجامت در صورت لزوم و) موارد زیر به صورت روزانه توصیه می شود: خرما 3 عدد- انجیر 7 عدد شبانگاه- زیتون 7 عدد صبحها- کشمش 21 عدد- بادام درختی 14 عدد- ز) ترک یا کاهش جدی سردیها مخصوصا شبها نسخه قهرمان پروری در رحم ( دکتر خیر اندیش) خلق دوم در رحم مادر اتفاق می افته و رحم مادر اثر بخش ترین عضو بر جنین هست! و تقویت مادر تاثیر مستقیم بر سلامت جسمی جنین داره. دکتر خیر اندیش تعریف می کردند آخرین بچه ای که با این نسخه به دنیا اومد رو که دیدن خودشون به شدت حض بردن و کیف کردن، اونم از مادری به شدت بلغمی که حتی امیدی هم به بچه دار شدنش نبوده! دختری دموی مزاج و خوشگل و درشت! هر چی طبع گرم تر باشه و به ویژه در دموی ها افراد شجاع جسور و روحیه ای انقلابی تری دارن!. طبع غالب در ایران هم گرم هست و به همین دلیله که ایرانی ها روحیه انقلابی و شجاعت رو دارند! اما متاسفانه نسل ایرانی ها با جهل خودمون و البته نسل کشی نوینی که از طریق تغذیه داره اتفاق میوفته روز به روز سرد تر داره میشه!. به قول یکی از اساتیدمون اگر به همین رویه پیش بریم دیگه لازم نیست ایران رو با جنگ بگیرن چون دیگه کسی حال نداره بجنگه و ایستادگی کنه!!!. سرد شدن نسل علاوه بر کاهش عمر و کاهش جمعیت مشکلات و بیماری های بسیار دیگه ای رو ایجاد میکنه مثل افسردگی یاس نا امیدی انواع سرطانها و ... . این نسخه کمک میکنه که فرزندان طبعی متعادل و گرم داشته باشن که در دوران بارداری مادر باید هر روز انجام بده تا بهترین نتیجه رو ببینه: 1- خوردن 3 عدد خرما 2-خوردن 14 عدد بادام 3- استشمام بوی گلاب قبل از خواب. گلاب گرم و تر معتدل هست و مغز رو گرم میکنه و با هر طبعی سازگاری داره. 4- خوردن آب اقیانوس به میزان یک قاشق مرباخوری!البته چون خیلی بو و طعم داره یک قاشق مرباخوری رو با یک لیوان آب قاطی کرده بعد میل کنید! آب اقیانوس حاوی 93 نوع املاح معدنی هست و بسیار مقویه! این آب رو میتونید از فاصله 25-30 کیلومتری جزایر قشم و کیش بردارین (البته قائدتا باید دقت کنید که نزدیک پالایشگاه ها نباشه!) پ ن: غالب ناباروری ها در مزاج های خیلی سرد و خیلی گرم اتفاق می افته! که در حال حاضر به خاطر تغذیه غلط و سرد شدن مزاج ها اکثر ناباروری ها بخاطر غلبه سردی در زن و مرد هست! پ ن: انجام این دستورات قبل بارداری هم میتونه برا پدر و مادر مفید و موثر در بارداری باشه! پ ن: هر کس بهره ای ازین نسخه برد صلوات یادش نره! پ ن: إن شاء الله که بتونیم نسلی سالم و قوی برای آخر الزمان پرورش بدیم. ✅✅✅🎋✅✅✅🎋✅✅✅🎋 بالابردن ضریب لقاح و باروری و دوقلو زایی 🎋👼👼👬👭👫👪👬👭👼👼🎋 ♦انگشتر فیروزه نیشابوردر دست راست زن وشوهر و حک کردن دعای رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین روی نگینش ♦خواندن دعای رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء هروقت که توانستید ♦خوردن عرق طبیعی ویا هفت برگ کاسنی هر صبح ناشتا ♦خوردن ترکیب روغن زیتون و تخم مرغ محلی با پیاز سفید بصورت عسلی ♦خوردن شیر محلی و عسل طبیعی هر روز ♦خوردن برگ درخت سنجد بوسیله زن ♦حجامت چهاربند برای مرد ♦خوردن ترکیب رب انار طبیعی با آبغوره طبیعی ♦خوردن سیاه دانه و عسل شبی یک قاشق ♦استفاده از گیاه جدوار برای مرد ♦استفاده از ژل رویال واقعی و طبیعی و ایرانی بوسیله مردو زن ♦استفاده از میوه یام ........................... هیچ گیاه قاعده آوری در بارداری نباید مصرف بشه مگر در شرایط خاص آخر زایمان گیاه های ممنوعه رازیانه اسفند سیاه دانه مریم گلی برجاسف مریم گلی گیاه عروس پشت پرده و گیاه هایی که رحم را لیز می کنند ممنوع هستند مانند انواع گل ختمی و بنفشه فرنگی خوردن گرمی زیاد هم م هست اگر به خون ریزی منجر شود و باید اعتدال را در نظر گرفت و در نه سردی و نه گرمی افراط نشود ....................................... لیست غذاهای سرد مزاج و گرم مزاج بدن هر کسی با دریافت یکسری غذاها واکنش مخصوصی را از خود نشان می‌دهد. مثلا شنیده‌اید که می‌گویند فلان کس با خوردن یک خیار سردی‌اش می‌کند و دیگری با مصرف یک مویز گرمی‌اش می‌کند. این همان ارتباط میان نوع غذاها با ماهیت مزاج ماست که اگر رعایت نشود اثرات ناگوار گرمی و سردی در غالب علائم بیماری بروز می‌کند.ما در این بخش آسمونی لیستی از غذاهای سردمزاج و گرم مزاج را برای شما قرار داده ایم. 1- قورمه سبزی : گرم ۲- قیمه : گرم ۳- فسنجان : گرم ۴- بادمجان : گرم ۵- کدو : سرد ۶- آلو اسفناج : سرد ۷- کرفس : گرم ۸- بامیه : سرد ۹- ریواس : سرد ۱۰- مرغ ترش : سرد ۱۱- کته : معتدل روبه سرد ۱۲- پلو : معندل روبه سرد ۱۳- سبزی پلو : گرم ۱۴- باقلا پلو : سرد ۱۵- زرشک پلو : سرد ۱۶- آلبالو پلو : سرد ۱۷- لوبیا پلو : سرد ۱۸- کلم پلو : سرد ۱۹- رشته پلو : سرد ۲۰- دم پختک : گرم ۲۱- نخود اب :گرم ۲۲- عدس پلو : سرد ۲۳- مرصع پلو : گرم ۲۴- شیرین پلو : گرم ۲۵- ماش پلو : سرد ۲۶- استانبولی :سرد ۲۷- ته چین :معتدل ۲۸- کوفته تبریزی : معتدل ۲۹- کوفته ریزه : گرم ۳۰- کوفته برنجی : سرد ۳۰- کوفته برنجی : سرد ۳۱- تاس کباب : گرم ۳۲- کوکو سبزی : گرم ۳۳- کوکو سیب زمینی : سرد ۳۴- کتلت : سرد ۳۵- شامی :گرم ۳۶- آش رشته : معتدل ۳۷- آش ساده : سرد ۳۸- آش دوغ : سرد ۳۹- آش شعله قلم کار : گرم ۴۰- اشکنه : گرم ۴۱- کله جوش :معتدل به گرم ۴۲- آبگوشت : گرم ۴۳- سوپ جو :سرد ۴۴- سوپ رشته فرنگی : سرد ۴۵- شیر برنج : سرد ۴۶- فرنی : معتدل ۴۷- شله زرد : معتدل ۴۸- آش شلغم : معتدال ۴۹- سوپ شیر : سرد ۵۰- نرگسی : معتدل ۵۱- عدسی :سرد ۵۲- آش اوماج :سرد ۵۳- سمنو : گرم ۵۴- کاچی : گرم ۵۵- کباب کوبیده : گرم ۵۶- کباب ترکی : سرد ۵۷- ژامبون گوشت : سرد ۵۸- رامبون مرغ : سرد ۵۹- سوسیس کالباس : سرد ۶۰- جوجه کباب : سرد ۶۱- کباب برگ : گرم ۶۲- بریانی : گرم ۶۳- همبر گر : سرد ۶۴- فلافل ذرت : سرد ۶۵- فلافل نخود : گرم ۶۶- چیپس : سرد ۶۷- کشک بادنجان(کشک زیاد): سرد ۶۸- حلیم گندم : گرم ۶۹- حلیم بادنجان : سرد ۷۰- میرزا قاسمی : سرد ۷۱- الویه : سرد ۷۲- ماکارونی : سرد ۷۳- لازانیا : سرد ۷۴- املت با گوجه : سرد ۷۵- دلمه برگ مو : معتدل ۷۶- دلمه،فلفل،گوجه : سرد ۷۷- دلمه بادنجان : گرم ۷۸- خوراک لوبیا سبز : سرد ۷۹- خوراک لوبیا قرمز ۸۰- املت با فلفل سبزو فارچ : سرد ۸۱- بورانی : سرد ۸۲- جغوربغور : معتدل ۸۳- بافلا قاتق : سرد ۸۴- حلوا : گرم ۸۵- خرمالو : گرما ۸۶- لبو : گرم ۸۷- بستنی سنتی : معتدل روبه گرم ۸۹- بستنی میوه ای : معتدل روبه سرد ۹۰- فالوده : سرد ۹۱- ماءالشعیر ساده : سرد ۹۲- ماءشعیر میوه ای : سرد ۹۳- نوشابه های گازدار : سرد ۹۴- سالاد کاهو خیار گوجه : سرد ۹۵- سوهان : گرم ۹۶- ارده باشیره انگور : گرم ۹۷- ارده با عسل : گرم ۹۸- نیمروی پیاز تخم مرغ : گرم ۹۹- فسنجان بادام : گرم ۱۰۰- خورش به : گرم ۱۰۱- قلیه ماهی : گرم ۱۰۲- خوراک قارچ : سرد ۱۰۳- رنگیینک : گرم ۱۰۴- زیره پلو : معتدل ۱۰۵- آب دوغ خیار : سرد ۱۰۶- کله جوش:معتدل روبه گرم وخشک ۱۰۷- خوراک کنگر : گرم وخشک ۱۰۸- خوراک کدوحلوائی : گرم ۱۰۹- ژله : سرد ۱۱۰- نسکافه : سرد ۱۱۱- پشمک : معتل روبه گرم ۱۱۲- باقلوا : گرم ۱۱۳- گز : گرم ۱۱۴- قطاب : گرم ۱۱۵- نان شیرمال : معتدل ........................................ آموزش روش عملی انجام بادکش ١ -ابتدا یک پنس و یا در صورت عدم دسترسی به آن، یک قیچی مناسب، آماده کنید.( بھتر است از قیچی ھای سبک کاغذ بری یا قیچی ھای استیل استفاده شود). ٢ -مقدار متناسبی پنبه را با پنس گرفته پنس را قفل کنید. ٣ -نوک پنس را کف دست خود گذاشته، دست خود را ببندید و در حالی که فشار ملایمی اعمال می کنید، با دست دیگر، پنس یا قیچی را در یک جھت بچرخانید تا پنبه دور پنس به خوبی پیچیده شود ۴ -برای اینکه بفھمید مقدار پنبه ای که استفاده کرده اید مناسب ھست یا خیر، در پایان مرحله فوق باید طول پیله ای که از پنبه حاصل می شود حدود سه سانتی متر و عرض آن در بیشترین جا حدود یک و نیم سانتی متر باشد، اگر این طور نبود نگران نباشید؛ با چند بار تکرار، تجربه کافی را به دست خواھید آورد ۵ -تعدادی استکان یا لیوان شیشه ای آماده کنید، تعداد و اندازه آنھا با توجه به محل بادکش تعیین می شود؛ به این معنی که: *ھر قدر منطقه وسیعتر باشد، تعداد لیوان ھا بیشتر است. *ھر قدر بافت چربی و عضله منطقه نسبت به بافت استخوانی بیشتر باشد، استکان یا لیوان می تواند بزرگتر انتخاب شود. *در سنین پایین تر در ھمه جای بدن بھتر است از استکان کوچک استفاده شود. نکته :شیشه ای بودن لیوان یک خاصیت مھم دارد و آن ھم دیدن اتفاقاتی است که درون آن خواھد افتاد. تذکر مھم :کاملا دقت کنید که لبه این لیوان ھا بریدگی یا ترک خوردگی نداشته باشد درغیر این صورت، امکان ایجاد بریدگیھای شدید وجود دارد. ۶ -برای اینکه نتیجه بھتری از بادکش حاصل شود بھتر است محل بادکش را با یک روغن مناسب چرب کنید.( برای این کار از روغن ھایی مانند؛ زیتون، کنجد، ھسته قیسی، بادام تلخ، سیاھدانه و … استفاده کنید.) ٧ -نوک پنس را داخل الکل فرو ببرید تا پنبه کاملا خیس شود، با فشردن پنبه به لبه ھای شیشه الکل، الکل اضافه آن را کاملا بگیرید. تذکر :استفاده از الکل صنعتی به جای الکل طبی، آتش بھتر و بادکش مؤثرتری را برای شما فراھم خواھد کرد. 8-پنبه آغشته به الکل را آتش بزنید. ٩ -لیوان را با دست دیگر گرفته در حالی که ھر دو دست را در حداقل فاصله نسبت به پوست بدن نگه داشته اید، تنھا برای یک لحظه ( تاکید می کنیم تنھا یک لحظه) آتش را داخل لیوان کرده از آن خارج نموده بلافاصله لیوان را روی پوست قرار دھید؛ خواھید دید که پوست، به داخل لیوان برآمده شده، لیوان به خوبی به پوست خواھد چسبید. ١٠ -اگر کارھای قبل را به درستی انجام داده باشید، پوست بین ٢ تا ٣ سانتی متر به داخل لیوان برجسته می شود.( البته در پوست ھای مختلف، نقاط مختلف بدن و در اندازه ھای مختلف لیوان، این مقدار می تواند متفاوت باشد) و با وارد کردن کشش معمولی از پوست جدا نخواھد شد. ١١ -لیوان بادکش باید بین ١۵ تا ٢٠ دقیقه، روی پوست بماند. در پایان با وارد کردن کمی فشار به لبه لیوان در محل چسبیدن آن به پوست و ورود کمی ھوا به داخل آن، لیوان به راحتی جدا خواھد شد. ................................................ آدرس تهیه داروهای طب اسلامی در ایام ماه مبارک رمضان: قم / شهرک مهدیه / خیابان نورالمهدی / خانه سلامت طلاب ..... شماره تماس جهت تهیه دارو : 09196430299 شماره پیامک جهت گرفتن نوبت: 500020155000 یادتون باشه اس ام اس تبلیغاتی تون فعال باشه تا موقعی که نوبتتون میشه بهتون اس ام اس دادن براتون بیاد..... در ضمن وقتی اسمتون و اسم بیماریتون رو فرستادید منتظر پاسخ نباشید پاسخی نمیاد تا زمانی که نوبتتون بشه شاید 4 ماه دیگه شاید هم بیشتر موفق باشید .......................... لیست دوستان این تاپیک فاطیما..... 26 ساله..... 2 سال در اقدام..... کیست آندومتریوما در هر دوتخمدان......عکس رنگی + مصرف داروهای کلومیفن و متفورمین و آمپول اچ سی جی..... به سلامتی نی نی اومد تو دلش......اما توی 8 هفته با وجود داشتن قلب سقط شد!!! ...... دوباره بعد از مدتها در ماه مبارک رمضان حامله شد.....اما دوباره در 8 هفته جنین مرد و سقط شد.... خداروشکر بعد از سقط به یک بار پریود نرسید که حاملگی سوم اتفاق افتاد ..... دعا کنید این دفعه سالم بمونه سیب طلا ( غزل) ...... 30 ساله ...... 1 سال در اقدام .....کیست اندومتریوز.....یه بار سقط در 6 هفتگی..... درمان از طریف کلومیفن و اچ سی جی...... حسنا 99....24 ساله.......1/5 سال اقدام و یه سقط داشته.......مصرف کلومیفن3تا و امپول اچ ام جی هم 3عدد و روزی یک دونه گلوکوفاژ +اچ سی جی ........ به سلامتی نی نی اومد تو دلش شیمول...... 32 ساله....... 1 سال اقدام....... 4بار آی یو آی بدون نتیجه و 1 بار آی وی اف........ خداروشکر 3قلو بارداره و به امید خدا داره نی نی میاد ..... نی نی ها به دنیا اومدن توی 28 هفتگی شهرزاد....... 24 ساله.... 10 ماه اقدام .....بدون مشکل...... عکس رنگی + مصرف داروهای کلومیفن و لتروزول و آمپول اچ سی جی..... 3 بار آی یو آی نا موفق..... به لطف خدا نی نی اومد تو دلش الی ........ 25 ساله ....... یک فرزند پسر 4 ساله.......... فولیک اسید.ویتامین ای و ث.رازیانه و بومادرون.لبنیات زیاد استفاده میکنه ......به امید خدا تیر رفت واسه اقدام...... خداروشکر الان بارداره و داره نی نی میاد پرنسس پری.......... بارداری 4 قلویی به صورت کاملا طبیعی............دو دختر و دو پسر............ نی نی ها تیر ماه اومدن بغل مامانشون........... مبارکههههههههههههه ...... دوباره باردار شده اونم از نوع 4 قلوووووووووو مامان دوقلوها........... بارداری دوقلویی......... یک پسر و یک دختر .................نی نی ها به دنیا اومدن در تاریخ 23 شهریور 1393........مبارکهههههههههههه ستاره........ 23ساله.......... 1سال اقدام ....... نی نی ها ایشالله اول دی میان بغلم........دو تا پسر یکی دختر..... به سلامتی نی نی ها به دنا اومدن .... مبارکهههههههههههههه شقایق (مامان یکتا) ----- ۳۱ ساله ------- دارای یک دختر سه سال و نیمه ------ سال ۹۴ ان شالله میرم اقدام برای دوقلو ساسا ..... ۲۵ ساله ....... یه دخمر ۶ ماهه داره...... ایشالا میخواد بره تحت نظر برای نی نی بعدی که ی قلو دوقلو سه قلو و چهار قلو ... باشه و مهمتر از هر چیز سالم و صالح ایشالا..... عاطفه ... 29 سال .... یک بار سقط... بعد از شنیدن قلب در 8 هفته ایستادن قلب در 10 هفتگی....آرزوی داشتن دوقلو دختر و پسر .... اردیبهشت اقدام خواهم کرد.... 4 ساله ازدواج کردیم..... به امید خدا دوباره باردار شد.... سوما(مریم)...32 سال... 4 بار سقط در هفته های شش الی هشت که سه تاشون قلب داشتند...ده ساله ازدواج کردم... ی دختر چهار ساله دارم... دو قلو.. سه قلو... چهار قلو .. ..... به امید خدا نی نی اومد تو دلش..... ایشالله تا اخرش بمونه و سالم بیاد بغلش وجیهه ..... 25 ساله .....اسفند میرم اولین اقدام مشکل ندارم دارو مصرف نمیکنم همینجورى دو یا سه قلو میخام..... به امید خدا بارداره الان..... پانیز...... 27 ساله....... 8 ساله مزدوج...... یه پسر 4 ساله...... به امید خدا الانم بارداره یه دختر ناز نازی ....... سیما ..... ٣٣ ساله ....... ١٠ سال ازدواج کردم ....،از خرداد اقدام مى کنم واسه بچه دوم ،.... فعلا که مشکل خاصى نداشتم .....
خدایا با همه وجودم دوستت دارم..... ازت خواهش میکنم مراقب جوجه من باش💝💝💝
من خودم خیلی دوست دارم دوقلو یا 3قلو یا حتی بیشتر داشته باشم اما الان یک ساله در اقدامم ولی نمیشه این ماه دارو مصرف کردم ماه قبل هم مصرف کردم حالا ببینم تا خدا چی میخواد این ماه رفتم سونو 4 تا فولیکول 16و18و20و22 داشتم آمپول اچ سی جی تزریق کردم الان که 38 ساعت از زدن آمپول میگذره از درد زیر شکم دارم می میرم البته قبلا هم اینطوری شده بودم....
بچه ها خواهش میکنم بیاید اگه دوقلو یا سه قلو دارید از دوران بارداریتون بگید و مارو هم خوشحال کنید. اگه هم ندارید و منتظرید بیاید دورهم باشیم تا نتیجه بگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته امروز جمعه هست و میدونم تعداد دوستان بسیار کمه اما هر زمانی تشریف آوردید بیاید نظراتتون رو بدید من منتظرتون هستم
2720
سلام فاطیما جون ایشالا به خواسته دلت برسی البته اگه به صلاحته من سالها بود حرفه تورو میزدم از قبل ازدواجم همیشه رویای چند قلویی داشتم حتی به دو قلو راضی نبودم میگفتم سه قلو نمیدونی چقدر عاشق بودم تو این مورد هر کی میگفت سخته نمیتونی میگفتم بزار یهو سختیهاشون با هم تموم میشه خلاصه که همه عالم میددنستن که من چند قلو میخوام تا اینگه سه ماه پیش خدا دختر گلمو بهم داد اولش از اینکه یدونه باردارم ناراحت بودم حتی تا وقتی زایمان کردم اما تو این سه ماه بقدر اذیت. شدم که از خدا ممنونم که بهم لطف کرد و فقط یدونه داد اینو گفتم بدونی که خدا صلاح ادمو بیشتر میدونه البته الانم میگم اگه قرار بسه چند سال دیگه بازم نی نی بیارم در صورتی که این تز اب و گل در رفته باشه دلم بازم دوقلو میخواد خخخخخ چه روییی دارم من با اینهمه زجری که کشیدمو میکشم
خدایا کمکم کن
سلام مهتا و نیلو جان من زن عموم سه قلو داشته و سختیاشو با چشام دیدم اما من عاشق سختی هاشم. هیچ وقت چیزی رو به زور از خدا نمیخوام و همیشه میگم اگه صلاحه بهم بده. نیلو جون من نمیدونم تخمکام آزاد شده یا نه اما چون 4 تا فولیکول داشتم بهم آمپول داد که آزاد بشن.
2714
سلام فاطیما جون.منم عاشق بچه چند قلو ام.ازخداهم خواستم هروقت تصمیم بچه گرفتم حداقل دوقلو باشه اگه به صلاحه. ایشالا خدابه شما هم شش قلو بده
خوشحالم تو زندگی عشق و آرامش دارم (با آهنگ سیاوش شمس بخونین لطفاً)
بچه ها بیاید مشخصاتتونو بگید تو پست اول بذارم مثلا خودم: فاطیما..... 25 ساله..... 1 سال در اقدام..... مصرف داروهای کلومیفن و آمپول اچ سی جی..... منتظر نی نی هستم
من یه پسر 4 ساله دارم از تیرماه می رم تو اقدام برای دومی منم خیلی دوقلو دوست دارم ایشالله که دوقولو بشه البته از نزدیکامونم دوقلو سه قولو داریم
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
2706