2726
داریم دیونه میشیم 40 سالشه و بچه داره... خدا واسه هیشکی نیاره توروخدا دعا کنید خوب شه بچه ها یی که در این باره اطلاع دارید آیا زنده میمونه؟
ثوابت باشد ای دارای خرمن اگر رحمی کنی بر خوشه چینی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه روحیه داشته باشه و خودشو نبازه و درمانش رو انجام بده اره عزیزم امکان داره روحیه خیلی مهمه ما دو تا ار فامیلامون بد ترین نوع سرطان خون رو داشتن یکیشون 48 ساله بود جوون هم بود فهمیده بود این بیماری مدتش 4
مجازی هستیم اما دلمان مجازی نیست میشکند حواست به تایپ کردنت باشه
2728
تا 6 ماهه بدترین نوعش البته یه خانم 58 ساله هم گرفت ولی اون خانمه خودشو نباخت و بعد 10 سال هنوز زنده اس ولی اون اقا همون سال 4 ماه بعد فوت کرد امید نداشت خودشو باخت
مجازی هستیم اما دلمان مجازی نیست میشکند حواست به تایپ کردنت باشه
دخترش موهاشو واسش از ته زد قبل عمل.... خییییلی سخت بود خیلی اگه بدونین چه خانوم و آرومو و مظلومه تو کل زندگیش یه جورایی جورکش بوده و از همه هم مظلوم تر بمیرم واسه مادر و دخترش
ثوابت باشد ای دارای خرمن اگر رحمی کنی بر خوشه چینی
چند وقته که سرطان داره؟ معمولا مغز استخوان به این راحتی پیدا نمیشه اونم برای ایرانی ها کم شدن تعداد پلاکت همیشه هم سرطان نیست، برادر خود من وقتی 11 سالش بود پلاکتهاش اومد پایین، ازش مغز استخوان گرفتن که ببینن دور از جونش سرطان نباشه که خوشبختانه نبود و یه جور بیماری ویروسی بود که با دارو درست شد ولی کورتون مصرف کرد شما هم اگه به این زودی ها دختر عموتون مغز استخوان گرفته خیلی خیلی خیلی خوش شانسه، خیلی ها از نبودن مغز استخوان مناسب می میرن، وقتی یه نفر این قدر خوش شانسه باید روحیه اشو حفظ کن و حتما سلامتی اشو حفظ میکنه
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست
بس که گره زد به گره حوصله ها را
اصلا دارم دیونه میشم یعنی چه این همه افزایش سرطان تمام عید بهمان کوفت شد بچه یکی از بستگان سرطان مغز گرفته گفتند 5 ماهه غده درامده پیش خانم دکتر فریده نجات عمل کرد حالا هم دوسال بچه سه ساله شیمی درمانی کنه !!!! در این رابطه دیدم خیلی خیلی خیلی سرطان در بین کودکان زیاده بچه 11 ماهه 7 ساله و 14 ساله ......!!! 14 ساله مرد وای بدبخت پدر و مادر خدا لعنت کنه انهایی را که هوا را و.... الوده میکنند !! خدا لعنت کنه انها که پارازیت میندازند ! خدا لعنت کنه انهایی که غذای گرم را در ظروف یونولیتی سرو میکنند !!! و خدا لعنت کنه مسببین شیوع سرطان را!!!!
زندگی یعنی انسان بودن و انسان زیستن خداوندا کمکم کن که انسان باشم و برای انسانیت زندگی کنم