2737
2734
عنوان

تو رو خدا واسه بچه هام دعا کنید

1551 بازدید | 31 پست
چهار قلو باردار بودم . سه تا دختر یه پسر . همه چی داشت خوب پیش میرفت . تا هفته سی ام که بدلیل نشتی کیسه آب مجبور به زایمان زودرس شدم . با هزار بدبختی و با توجه به تعطیلات عید تونستیم تو یکی از بیمارستانهای تهران پذیرش بگیریم و قبل از اینکه فرصت بشه آمپول بتامتازون بهم تزریق کنن سزارین شدم . بچه هام با وزن 1200 - 1300 - 1400 - 1500 به دنیا اومدن . تو بخش مراقبت های ویژه (nicu) بستری شدن . آمپول سورفکتانت بهشون تزریق شد که ریه هاشون کامل بشه ولی متاسفانه یک روز بعد یکی از دخترام که وزنش از همه کمتر بود به دلیل آب آوردن ریه هاش از دنیا رفت . گفتن که حال یکی دیگه از دخترهام هم خوب نیست ریه هاش به آمپول جواب نداده و خونریزی مغزی هم داره . الان حدود 18 روزه که هر سه تاشون تو بخش مراقبتهای ویژه بستری هستن . خدارو شکر حال دو تای دیگشون نسبتا خوبه فقط میگن روده یکیشون گشاده که با دارو و درمان خوب میشه . خواهش میکنم برای بچه هام دعا کنید . اگر هم کسی تجربه ای هر چند کوچیک از این مشکلات داره بنویسه که شاید یه جوری کمکمون کنه . ازتون ممنونم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخی عزیزم چه شرایط سختی داری ایشالا به زودی میبریشون خونه و روزای خوبی پیش رو دارین منم برات دعا می کنم
14 آبان 92 تولد پسرم بهترین روز دنیاست ... روزی که معنی عشق رو تو نگاهت و لمس دستای کوچیکت فهمیدم ...
وای اشک تو چشام جمع شد انشا الله سالم و سلامت میان تو بغلت عزیزم براشون دعا میکنم
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2738
2706