2733
2739
قبلا هم بود ولی کم بود و من با دستمال مرطوب میکشیدم اونم نمیذاشت نکنه دردش میومده امروز دیدم خیلی زیاد شده چی بزنم خوب شه? لکش میمونه?
آرتین عزیزم با تولد تو در ۹ دی ۹۲ شیرینی زندگی رو از عمق وجود احساس کردیم........نفس مامانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه منظورترسوختگی و عرق زیر چین های گلوی که از چاقی یا غبغب بچه هست، کرم سوختگی که به پاش میزنی بزن دختر من چاق بود زیر گلوش همش میچسبید و چرک میشد پماد سوختگی ایروکس میزدم زود خوب میشد
ﺘﺎً اللهم عجل لولیک الفرج
2738
پسر منم پاش چند روزه قرمزه دکترش پماد روغن ماهی داده از دیروز میزنم اثر نداره بدتر نمیشه بهترم نمیشه میدونین باید چیکار کنم؟
14 آبان 92 تولد پسرم بهترین روز دنیاست ... روزی که معنی عشق رو تو نگاهت و لمس دستای کوچیکت فهمیدم ...
پسر منم دو ماهشه همین مشکلو داره اما من مدام زیر گردنشو تمیز میکنم تا نسوزه دستمال مرطوب مواد شیمیایی داره شاید اذیتش کنه
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2706