2733
2734
عنوان

میشه خواهرانه راهنماییم کنین؟؟؟

479 بازدید | 44 پست
من الان تویه خونه 120 متری زندگی میکنم این خونه ی پدرشوهرمه که داده به ما توش نشستیم نه که با اونا زندگی کنیماا اونا یجایه دیگن ما یجایه دیگه الان مادرشوهرم یجا با خواهراشو مادرش و برادراش گرفتن دارن میسازن که اونجا مادر مادرشوهرم و با برادراش بعد از اینکه ساخته شد میرن میشینن مادرشوهرم به من میگه اگه دوست داری خواستی برو اونجا که دارن میسازن بشین اونجا نوساز 140 متر و 3 خوابه و نورگیر ولی خونه ی خودم نورگیر نیس شما باشین میرید اونجا تو طبقات مختلفش فامیل های مادرشوهرم نشستن از طرفی همسریمم خیلی دوس داره بره اونجا منم واقعا مرددم نمیدونم درست برم اونجا یا نه همینجا بمونم
دردهایم را دورم نمیریزم تا دیوارم شوند زیر پایم میگذارم تا برام پله باشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
رو در رو خوبن ولی حرف و حدیث ازینور و اونور میشنوم ازونا موقعیت خونش خیلی خوبه ولی جوی که با فامیل داره اونجا مرددم کرده
دردهایم را دورم نمیریزم تا دیوارم شوند زیر پایم میگذارم تا برام پله باشد
2738
نه نمی رفتم من خانواده شوهرم خوبن خواهر شوهر ندارم و مادر شوهرم هم زن خوب و مهربونی هست ولی به نظر من نزدیکی زیاد اصلا خوب نیست مخصوصا که تو یه ساختمان باشن

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

عزیزم من فامیل شوهرم خوبن و باهم. تو یه ساختمونیم ولی یه وقتایی یه چیزایی پیش میاد که از هم دلخور میشیم و حتی اونا شده بهم بی احترامی کردن و محل ندادن ولی الان دارم به این فکر میکنم که اگه اینجا نبودم احترامم هم بیشتر بود. به نظره من که این تجربرو دارم اصلا نرو که حرمتاتون حفظ بشه
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
فرشته هم باشن آخرش حرف درست میشه برات، اصلا همچین اشتباهى رو نکن، من خونواده شوهرم ماهن از خونواده ى خودم بیشتر بهم محبت میکنن اما اگه قرار باشه برم تو یه خونه هزار مترى طبقه ى پایین اونا هرگز این کارو نمیکنم، علتش هم اینه که روابطمون همینطورى میخوام خوب بمونه،
خدا جون کمکم کن تا فراموش نکنم که با تو بودن مثل نفس کشیدن است آرام،بی صدا و همیشگی...
2706