2726
لطفا اگه کسی تجربه استفاده از تاپ لاین و بی سی سی و آشور و به آوارن و بی بی ناز رو داره بگه .ممنون میشم .من میبینم یه مارکی رو بعضی ها خیلی تعریف میکنن بعضی ها میگن بده..میشه تجربتونو بگید ممنوم
من بی سی سی استفاده کردم خیلی راضی نبودم خوشگلن ولی کش شلواراشون زود در می ره و زیاد گره گره می شه ست قهوه ای آشور رو داشتم بهتر بود به آوران هم یه ستش رو داشتم باز بهتر بود
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من پسرم 3 سالشه فهمیدم که تو همشون بهضی مدلا جنسشون خوبه بعضی مدلا افتضاحه
آدرس پیج اینستاگرام👈👈👈 https://www.instagram.com/nail.t.t تاپیک نمونه کار 👇👇👇http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1319424
2728
من واسه دخمل اولیم ۶ سال پیش از اشور میخیدم خیلی خوب بود. ولی واسه این دخملم که الان خرییییدم افتضضضضضاح. کش شلواراش زود شل میشه. با یه بار شستن بیرنگ و رو میشه. عین لباس کهنه بقیه مارکارو استفاده نکردم. ولی از تیساگل دو تا ست از مارک سام کوچولو خریدم که الان شده bee baby. هم طرحش خیلی قشنگتر از اشور بود. مث خارجیاس. هم رنگ و روش نرفت ولی از بادی و شلوارای کارترز بگیری خیلی بهتره. الان اشور و بقیه ایرانیا الکی گرون کردن. کارترز همون قیمت درمیاد شاید یه ذره بیشتر ولی اصلا قابل مقایسه نیییس
البته اینو قبول دارم بعضی طرحها جنسشون کاملا خوب بود ولی بعضیا کیفیتشون پایین بود مثلا طرح هندوانه و راه راه قرمز و راه راه زرد برا من خیلی خوب درومد ولی راه راه سبز سرمه ای و قرمز توسی زیاد راضی نبودم
واقعا آشور برای من بیخود بود اونقدر تعریف کردن گفتن خوبه من رفتم چند تا ست خریدم اصلا خوب نبود ، خیلی هم کم استفاده کردم اما با اولین بار شستن از رنگ و رو افتاد ، شل و ول شد از کش شلوارا که دیگه حرف نمی زنم کلا خیلی بیخود بود به آوران بهتره ، تا زمانی که داشت براش کوچیک می شد استفاده کردم ، اما خب نمی شه گفت عالی بود اما چند تا ست مهتا بی بی دارم تصمیم گرفتم اینبار خودم پاره کنمشون اونقدر که جنسشون عالیه چند تا ست وان بای وان هم داشت دخترم ، هزار بار که شستمشون اما بازم همون جلوه اولشون رو دارن یه بادی رکابی دخترم از 4-5 ماهگش تنش می کردم هنوزم که هنوزه سالمه بعد از یک سال استفاده مداوم فکر نکنم لباسی رو به اندازه این بادی رکابی تن دخترم کرده باشم ، تابستون و زمستون اینو پوشید و من مرتب هم می شستمش اما هنوز سالمه ، جدیدا دیگه براش کوچیک شده
2706