2733
2734
سلام دوستان . این تاپیک قبلی من در مورد ایام گلابگیریه.اما اگر برای تعطیلات عید قصد سفر به کاشان رو دارید اطلاعات تاپیک ما رو از دست ندید. اگر هم سوالی دارید میتونید بپرسید تا راهنماییتون کنم. قدم همه ی دوستان نی نی سایتی به چشم! بعنوان یه کاشانی چند تا توصیه براتون داشتم: ۱- صبر نکنید تا ۱۵ اردیبهشت. الان هوا عالیه و قیمتها هم ارزونتره. اگرم خواستید بین ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد بیاید لااقل وسط هفته بیاید نه آخر هفته که از شلوغی جای پارک هم گیرتون نیاد. ۲- دیدن گلابگیری یعنی دیدن چندتا دیگ در حال جوشش و یه کمی توضیح اما دیدن گلچینی رو از دست ندید . قبل از طلوع آفتاب در قمصر و نیاسر و برزک انجام میشه. ۳- اگه جا گیرتون نیومد بعضی محلی ها خیلی قیمتاشون بهتر از هتل ها و مهمانپذیر هاست. بهر حال بنظر من الان بیاید خیلی بهتره. بنده هم در خدمتتون هستم اگه جا گیرتون نیومد.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
بهر حال از من گفتن بود. دوستان خود دانید. نیاید کاشان جوجه کباب شید بد و بیراهش رو به شهر ما بگید
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها بعضی هاتون برای عرقیات درجه یک سوال کرده بودین . من یه مغازه رو توی بازار کاشان معرفی میکنم که محصولاتش واقعا عالیه... بالاخره موفق شدم با اونها در مورد پست محصولاتشون صحبت کنم. هرکس گلاب و عرقیات درجه یک میخواد با این شماره تماس بگیره تا بصورت تیپاکس براش بفرستن: 09358853513آقای یوسفی
2738
از این سایت میتونید لیست هتلها و اقامتگاهها ی کاشان رو با امکانات و قیمتهاشون ببینید و رزرو کنید: http://www.eghamat24.com/find.php?ci=Mashhad&ci2=Kashan&D1=12&M1=3&Y1=1394&LEN=3&sw=+
انشالله که بیای زری جون و لذت ببری. اگه خواستی شماره یه آشناهامون رو برات بفرستم اگه جا گیرتون نیومد .سوییت دارن اجاره میدن. آدمایه خوبین
حالا منم این وسط تبلیغ فامیلامون رو میکنم. اونم مجانی
2706