2737
2734
سلام من سه قلو باردارم والان هفته پانزدهم هستم تو سونوی ntمشخص شد یکی از قل هام high riskاست یعنی 1:248 تو رو خدا کسی مثل من بوده دکتر میگه باید از کیسه آب سه تاشون نمونه برداری کنم چون ممکنه قاطی بشن
هر وقت وجود خدا باورت شد خدا یه نقطه میذاره زیر باورت ومیشه یاورت
منتظر جواباتوم هستم یکشنبه باید برم نمونه برداری تو رو خدا بیاید بگید تجربیاتتونو ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله سه تاشون سالم باشن و به سلامت بیان بغلت
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
2731
سلام به همگی دکترم روشن نیکبخت در اهواز هست ممنون از دعاهای قشنگتون میخواستم بدونم کسی هست که این تست رو واسه سه قلوهاش انجام داده باشه
2738
عزیزم فامیل های من انجام دادن البته سه قلو نبودن یه قل بود اونها هم ریسک بالا بودن ولی خدا رو شکر بچه هاشون هیچشون نباد والان سالم وسلامت هستن من که از این امینیو سنتز متنفرم همه رو به حوا ولا میندازه هیچی نیست عزیزم نگران نباش
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
سلام دوست خوبم.من دوقلو داشتم تو6ماه ازمایش رو انجام دادم اصلا ترس نداره درد هم نداره یهکوچولو روی شکمت رو سر میکنه بعد سرنگ رو میزنه روی شکمت با دستگاه سونوگرافی هم بچه ها رو نگاه میکنه شاید سرجمع 5دقیقه طول بکشه. اصلا نگران نباش ان شاالله 3تا شونو سالم توی بغلت میگری بعد که 3تایی باهم جیغ زدند شیر خواستن به این روزای سختت می خندی!!!!!!!!!!!!!
دخترام قشنگ ترین هدیه های اسمونی هستند که از خدا گرفتم.عاشقتونم مامانیای من
سلام. Sa.saجون میشه بیشتر از خودت بگی یکی از قلهات چه اتفاقی واسش افتاد اون یکی بسلامتی دنیا اومد
2706