2733
2734
عنوان

مامانهای بارداری که النگو دارید

3793 بازدید | 25 پست
سلام خواستم یادآوری کنم قبل از هفته های آخرتون النگوهاتون رو دربیارید چون برای اتاق عمل هیچ وسیله فلزی (النگو، گوشواره، انگشتر و ...) نباید با فرد باشه. اگه حتی طبیعی هم می خواهید اقدام کنید این کار را انجام بدین، چون ممکنه یه وقت خدای نکرده سزارین اورژانسی بشوید.
نه عزیزم مشکلی نداره من 6تا النگوی پهن دستم بود برام چسب زدن قبلش هم به دکترم گفتم گفت احتیاج نیست دربیاری سزبودم
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برا ما که نخریدن:)) من فقط حلقه دستمه اونم میدم به آقا مامانم تعریف میکرد یه خانوم ترک زبان تو بیمارستان بوده که کیسه آبش پاره شده بود داشته میزاییده میگفت جفت دستاش تا آرنج النگو بود در نمیومده النگوهاش پرستارا از این قیچی ها آورده بودن النگوهاشو یکی یکی میشکستن در میووردن:)) مامانم میگفت طفلی برا النگوهاش گریه میکرد میگفت تازه خریدم
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
یعنی چی مگه میتونن قیچی کنن؟همه به منم میگفتن دستت ورم میکنه درنمیاد بعدبری بیمارستان میشکنن.شکرخدا اصلا ورم نداشتم بیمارستان هم برام چسب کرد البته فقط النگو قبول میکردن بقیرو بایددرمیاوردی
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706