2733
2734
سلام . می خواستم بپرسم اگه کسی جدیداً زایمان کرده چقدر هزینه زایمانش شده ؟
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رعنا جون مرسی عزیزم . از هر کی می پرسم یه قیمتی می گه . والله گیج شدم . تلفنی هم جواب نمی ده بیمارستان میگه باید حضوری بیای .
گفتن 4/5 هزینه داره که هر چقدر بیمه تکمیلی قبول کنه از بیمه تکمیلی بقیه آزاد از خودتون میگیرم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2738
مرسی گلم . من تکمیلی دانا دارم . نمی دونم بیمه چقدر شو می دن . از چند نفر پرسیدم می گن فقط 1 تومنشو می ده .
بیمه تکمیلی که ما داریم فقط 1/5 میده.نهایتا هم 300 تامین اجتماعی میده. گفتم هزینه جانبی دیگه ای نداره؟ گفت چرا 100-200 هم هزینه جانبی داره vip هم که جدااااااا پمپ درد هم حدود 200 جداااااا فیلمبرداری هم جدااااااا حدود 50 باید حدود 5-5/5 حساب کنیم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
افسون جون دکترت و عوض کن آخه فیلم که حیفه نباشه vip میتونی نگیری 100-200 هم فکر کنم اجباریه مثل ساک مادر و نوزاد و ...
2706