سلام عزیزم خوبی ؟ من تازه باردار شدم تعریف ایشونو زیاد شنیدم تو همین سایت ولی فک میکنم سرشون خیلی شلوغه من از اسفند نوبت گرفتم واسه 5 خرداد بهم وقت داده دوس دارم بدونم سزارینش چجوریه!!!
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیا اینجا بچه ها بهتر میتونن راهنماییت کنن دوستم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=780351
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
من شنیدم پاستور و بنت الهدی س
منم دوشنبه 15 اردیبهشت با ایشون وقت سزارین دارم برام دعا کنید تعریف سزارینش را زیاد شنیدم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
منم دوشنبه 15 اردیبهشت با ایشون وقت سزارین دارم برام دعا کنید تعریف سزارینش را زیاد شنیدم

سلام عزیزم خوبی من تازه وارد این سایت شدم در مورد دکتر شادیان تحقیق میکنم دیدم نوشتی زایمان دارم 

زایمان چه جوری بوده راضی بودی از دکتر؟وقت دهی چه جوری بود؟چند نفر رو ویزیت میکنه باهم؟خوش اخلاقه یا نه؟ممنون میشم کمکم کنی 

بدترین دکتر مشهد و متاسفانه دست دختر من رو طوری کشیدن که عصبش کنده شد و دختر نازنینم فلج ارب شد با اینکه ۹ ماه به سلامتی گذروندیم ولی سر آخر به خاطر بی تجربگی دست دخترم فلج ارب شد. خدا ازش نگذره