2726
عنوان

اونایی که تازه مامان شدن و بی تجربن بیان با هم درباره نی نی هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 256713 بازدید | 3403 پست
بعدشم در مورد اینکه نی نی فقط نوک سینه رو میگیره ... احتمالا نوک سینه ات بزرگه مثل من. سعی کن با دو تا انگشت سبابه و بزرگه نوک سینه اتو بکشی و بعد بذاری دهن نی نی خود به خود هاله سینه وارد دهنش میشه

در مرود اینکه شیرت کمه یا نه باید از وزن گیری نی نی بفهمی... میگن طبیعیش ماهی 700 گرمه
اما اگه احساس میکنی که کمه قطره شیرافزا یا عرق رازیانه بخور

گریه های نی نی که همراه با جمع کردن پاهاش تو شکم باشه و جیغ بکشه و معمولا از غروب شروع بشه به دلیل کولیک هست.

ببرش دکتر بهش دارو میده ... بعدش نی نی راحت میخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ستاره جون الی جوون ممنون از راهنمایی هاتون
راستی ستاره جون من طاهره هستم
ستاره جوون خواب پسرت خود به خود خوب شد یا اینکه کار خاصی انجام دادی؟
مدت شیر خوردناش متغیره ولی امروز دیدم حدود همون 10 دقیقه طول کشید. موقع شیر خوردن خوابش می بره. روز با فاصله بیشتری از خواب بیدار میشه ، ولی شب اگه شیر بخوره یه چرت 15،20 دقیقه ای میزنه و دوباره نق و نوق ش و گاهی گریه هاش شروع میشه.
شبها دیگه دم صبح روی تخت خودمون کنار دستم می خوابونمش ، آرومتر می خوابه ، فقط می ترسم به تختمون عادت کنه. منتها دیگه خودم دم صبح حال ندارم بگذارم توی گهوارش و برش دارم.
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
آره عزیز نوک سینم بزرگه ،مرسی از راهنماییت

توی 15 روز حدود 470 گرم اضافه کرده بود.

اگه هم کولیک داشته باشه خفیفه ، چون گریه ناجور نمی کنه ،وقتی هم بغلش میکنم و بهش شیر می دم آروم میشه ولی وقتی میگذارمش توی جاش باز گریه میکنه و به خودش فشار میاره.
دکتر گفت نیازی نیست چیزی بخوره. نمی دونم چیکار کنم.

ایشالله دندونت زودتر خوب بشه.
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
الی جوون نشانه های کولیک دخترت چیه؟قطره رو دکتر واست نوشت؟میدی راحت تر می خوابه؟؟
سلام ستاره جونم خوبی؟
میخواستم رها رو ببرم دکتر مامانم اینا نذاشتن گفتن چیز مهمی نیست بیخودی اینقدر حرص نخور خودش خوب میشه...
خداروشکر امروز تقریبا خوب شده بود وقرمزیش کم شده بود
داشتم سکته میکردم...
2706