2733
2734
عنوان

اونایی که تازه مامان شدن و بی تجربن بیان با هم درباره نی نی هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 256713 بازدید | 3403 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی جونم خیلی خیلی خوشحالم که مشکل شیرت حل شده....

اضافه شیر رو بریز دور از هیچ چیز هم نترس هرچی نی نی بیشتر شیر بخوره و خودتم بیشتر سینه اتو بدوشی شیرت بیشتر میشه

اما وقتی که میخوای بری مهمونی یا هر جای دیگه میتونی شیرتو بدوشی و وقتی خواستی به نی نی شیر بدی با شیشه بهش بدی
2728
من دیروز باید یه جایی خارج تهران میرفتم اولش فکر کردم میرم و دو سه ساعته برمیگردم اما کارم طول کشید وحدود 12 ساعت بیرون بودیم

چون تو شهر هم بود خیلی شیر دادن به نی نی سخت بود.

به خودم گفتم ای کاش شیرمو میدوشیدم و تو جعبه یخ میذاشتم و هروقت نی نی میخواست با شیشه بهش میدادم

طفلی پدرام خیلی خسته و اذیت شد. آخه هوا هم دیروز خیلی گرم بود

شب حمومش دادم تا ساعت 7صبح غش کرده بود از خستگی صبح هم شیر خورد و دوباره تا ساعت 11 بیهوش شد
کوثر جون منم میگم شاید دلش درد میکنه... اینجور وقتا دمر بخوابونش اگه راحت خوابید بدون دلش درد میکنه

خودت عرق نعنا بخور... حتما حتما آروغش رو بگیر ... موقع خواب هم جوری بخوابونش که حالت شیب دار باشه اما بالش

نرم زیر سرش نذاری هاااااااااااااااااااااااا

من اینجور مواقع پدرامو روی سینه ام دمر میخوابونم جوری که سرش روی قلب باشه و آروم کمرشو میمالم

وقتی که خوابش سنگین شد میخوابونمش تو تختش معمولا خوب میخوابه
بچه ها یه سوال ببخشید هااااااااااااااااااااااا

شما ها از کی خ و ن ریزیتون قطع شد

الان 12 روز از 40 روزگی پدرام میگذره اما برای من هنوز شدیده و قطع نمیشه هر بار هم که پدرم شیر میخوره بیشتر میشه
2738
سلام ستاره جون مرسی به خاطر تاپیک خوبی که داری
سزارین...9/1/90 دختر:آنیتا.....اولین لحظه ای که دیدمش از بس احساساتی شدم از معصومیتش کلی گریه کردم و مدام می گفتم ببینمش ...ببینمش...آخه هنوز اثرات داروی بیهوشی رو داشتم و گیج بودم و از همسرم می خواستم نزدیک من نگهش داره تا درست ببینمش
سر سینه های من ترک های عمیق ریز خورده بدجور یعنی دارم می میرم هر بار اول شیر خوردن انیتا اشکم در می یاد و می میرم...کرم شقاق سینه می زنم و یه ذره آروم می شه ولی دفعه بعد که می خوره دوباره همون طور می شه
شیرم هم زیاد نیست از روز اول شیرخشک هم چند بار در روز بهش می دیم
الی جون می خواستم ببینم تو چند تا قرص متوکلوپرامید می خوری در روز و آیا عوارضی نداره آخه من قبلا که می خوردم خیلی خواب آلود و گاهی مضطرب می شدم و آیا چاق کننده نیست؟
و دیگه اینکه اگه یه روز یا بیشتر نخوری شیرت کم می شه؟ تا آخر شیر دهی باید استفاده بشه؟
فرناز جان من روزی 3 تا و هر بار بعد از غذا می خورم........تا حالا امتحان نکردم که نخورم..........یکم چاق میکنه من 1 کیلو اضافه کردم.............عوارض نداره عزیزم خیالت راحت..................من حداقل تا 6 ماهگی دخترم می خورم بعد هم کمش میکنم...............
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
ستاره جان من دخترم شیشه نمیگیره همه جور شیشه و سرهای مختلف خریدم...............فقط 1 شیشه رو می خوره سعی می کنم روزی 1 بار با شیشه بهش بدم که یادش نره...الانم بد شیشه رو می گیره....با اینکه سوراخش ریزه هی می پره تو گلوش..............
آره واقعا خوشحالم شیرم خوب شده داشتم تا امید میشدم ...........دخترم تو 2 هفته 600-700 گرم وزن گرفت خدا رو شکر...............
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706