2737
2734
عنوان

اونایی که تازه مامان شدن و بی تجربن بیان با هم درباره نی نی هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 256713 بازدید | 3403 پست
سلام مامانای مهربون . اول از همه بگم نی نی من همه این مشکلاتو داشت و الان خدارو شکر خوب شده ... دیشبم ساعت 9 و 40 دقیقه 2 ماهش شد. از همون دیشبم وقتی زبونمو در میارم اونم کارمو تکرار می کنه ! فقط الان مشکل سوختگی پاشو دارم هم پودر می زنم هم کرم اما کامل خوب نمی شه.... اگه راه حلی دارین لطفا به منم بگین....
راستی خاطره زایمانمو تو این تاپیک نوشتم خوشحال می شم اگه بخونیدش....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=81090

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آریا جون یعنی خواب پسرت الان خوب شده؟؟
چی کار کردی؟
راستی من شنیدم که پودر واسه پای بچه خوب نیست.خودش ایجاد حساسیت میکنه. من از کرم سوختگی کالاندولا استفاده کردم.خیلی عالی بود.

البته دکتر طنین میگه بدن بچه هیچ چیز احتیاج نداره فقط اگه روزانه 8 بار کثیف میکنه شما 10 بار پاش رو در طول روز زیر آب بشورید.
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
بچه ها شما زیر سر نی نی هاتون بالشت میذارید؟
من نمیذارم یعنی تو سرویس خوابش یه بالشت خیلی خیلی نازک هست اونو فقط میذارم
از کی میتونیم یه بالشت نرم زیر سرشون بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2731
طنین.......19 روزه
مامان رها من یه بالش خیلی نازک که خودم تهیه کردم (یه لایه پنبه بهداشتی توی یک کیسه)،می گذارم. ولی خوب شنیدم نیازی ندارن.
اگه بچه ها نظر بدن خوبه ،برای منم جای سوال داره.

بچه ها اگه میشه اسم و سن نی نی ها رو توی تمام پست ها بگذارید. این جوری راحت تره.
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
طاهره جون ببخش که اسمتو اشتباه گفتم ... امون از پیری مادر سوی چشممو گرفته دیگه چه میشه کرد ههههه

پدرام دو روز بعد از چله اش خوابش بهتر شد هنوزم شبا بیدار میشه اما نه مثل قبل من که اینقدر شب بیداری کشیده

بودم حسابی ضعف داشتم و سرگیجه اما خود به خود برنامه خوابش تنظیم میشه اما یادت باشه که این کارا خیلی کمک میکنه

1. روزا خونه رو ساکت نذار تلویزیون یا آهنگ بذار با صدای نرمال که مدام روشن باشه
2. تو روز موقع خواب نی نی بذار تو جای روشن باشه اگه خونه اتون مثل ما تو روز تاریکه حتما چراغ روشن کن
3. تو طول روز تو اتاق خوابش نخوابونش و فقط شب موقع خواب ببرش تو اتاق خواب
4. شب موقع خوابش ببرش تو تختش و چراغو خاموش کن
5. موقعی هم که شب بیدار میشی بهش شیر بدی سعی کن خیلی کم باهاش حرف بزنی
6. بعد از غروب سعی کن زیاد باهاش بازی کنی و بیدار نگهش داری که آخر شب راحت بخوابه
7. مامان رها یه توصیه به من کرد که خیلی کمکم کرد ازش ممنونم اونم اینکه یه شب در میون قبل از خواب نی نی رو حموم کن

من این کارا رو کردم و واقعا تأثیر داشت
در مورد نوک سینه ات نترس یه کوچولو که بزرگتر شه بهتر سینه اتو میگیره و تو دردت کمتر میشه

رشد وزنش خوبه و مطمئن باش شیرت براش کافیه.

شب به خاطر اینکه بچه خسته است و خوابش میاد کمتر مک میزنه و زود خسته میشه درنتیجه دفعات شیر خواستنش بیشتره

حتما بعد از شیر خوردن آروغشو بگیر و حدود ده تا 20 دقیقه به حالت ایستاده یا دمر نگهش دار
2738
مامی رها جون دیروز همش تو فکرت بودم

خدا رو شکر که میگی نی نی خوب شده و مشکلی نداره

صورتشو با آب جوشیده مرتب بشور ایشاله که خوب خوب میشه

میدونم چقدر ترسیدی اما خدا رو شکر که چیزی نبوده
هلیا جون چقدر بده که نی نی اینقده بدخوابه

سعی کن تو روز باهاش خیلی بازی کنی که خسته بشه

تا جایی هم که میتونی بهش دارو نده اما یادت باشه که بچه برای رشد به خواب مناسب احتیاج داره اگه لازم باشه بهش

دارو بدی تا استراحت کنه چاره ای نیست

یه بار امتحان کن اگه اذیت شد دیگه بهش نده

اگه همینجور پیش بره خودت از پا می افتی
ناژین جونم خیلی خوش اومدی قدم دخمل گلت مبارک باشه

در مورد خواب نی نی اکثرا تو 40 روز اول نامنظم و شب بیداری داره اما بعدش کم کم منظم و بهتر میشه

پست قبلی که برای طاهره جون نوشتم رو بخون کمکت میکنه
سلام آریا جون خیلی خوش اومدی

دو ماهگی پسمل گلت هم مبارک باشه

استفاده از پودر خودش ایجاد حساسیت میکنه ... بهتره پودر نزنی

من روزی دو بار پای پدرام رو با شامپو بچه میشورم و پماد آ+د میزنم برای من که موثر بوده ایشاله به کار تو هم بیاد
لباس های شب پسرانه و دخترانه با کیفیت بالا از کشور نروژ با قیمتهای بالا و مقطوع با گارانتی کیفیت و تمیزی دوخت. در صورت تمایل برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت به ایمیل titishmamani2011@yahoo.com تماس حاصل فرمایید . در سایز‌های مختلف به درخواست مشتری دوخته میشود .

ایام به کامتان
http://titishmamani2011.blogfa.com/
پدرام ----- 47 روزه

مامی رها جون منم یه بالشت خیلی نازک میزارم برای اینکه شیر بالا میراه خیلی خوبه

سرش بالا میمونه و باعث میشه شیر تو گلوش نپره

اما میگن تا 2 سالگی بالش نرم نباید زیر سر بچه بذارید خدای نکرده باعث سندرم مرگ ناگهانی میشه
پدرام ----- 47 روزه

راستی بچه ها من روشی که الی جون واسه آروغ زدن پیشنهاد کرد رو انجام دادم خیلی خوبه

لازم نیست هی بزنی پشت کمر نی نی به پهلو بخوابونیدش روی سطح شیبدار خودش خود به خود آروغ میزنه
2706