2726
من یه گهی خوردم هر جا مزاحم داشتم یا هر کی ازم تعریف میکرد میومدم بهش میگفتمم....... یکی از آشناهامونم یه سال پیش تو عروسی ازم عکس گرفته بود منم فهمیدم گفتم اشکالی نداره ازش گرفتم به شوهرم نشون دادم ..........خیلی خیلی عصبانی شد. مرد با خدا نماز خون ...خوش اخلاق و خیلی ام دوسم دارم همین دیشب بهم گف هیج وقت تنهام نزار من بدون تو نمی تونم زندگی کنم. حالا فردا عروسی دوستمه گف اجازه نمیدم بری.......میری اونجام یکی ازت عکس میگیره ..دوس ندارم بری. منم دیشب باهاش دعوا کردم بهش گفتم ازت متنفرم خخخخخ
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
تورو خدا کمکم کنید احساس میکنم زندگیم داره میشه زندان....من تا حالا رو حرفش نبودم اصن به حرفاش گوش نمیدادم... دیشب تو این سه سال برای اولین بار که نه برای سومین بار جامو ازش جدا کردم اومدم تو اتاق خوابیدم...دفعه های پیش میومد به زورم شده نصفه شب می برد پیش خودش میگف هر کاری میکنی جدا ازم نخواب....این دفعه تا صب عین خر خوابیدم ...و فهمیدم که اون اصن نخوابیده تا صب.
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای خداااااااااااااا....الانم میخوام زودتر از خونه در برم تا وقتی میاد خونه نباشم و دنبالم بگرده.....از صب اصلن زنگ نزده بهم بیشعووووووووور
مریم حرفت درسته ولی من بخاطره دوستم جامو جدا نکردم که .به خاطره اینکه آزادی نمیده من هر کاری دلم میخواد بکنممممم.....خب منم دوس دارم برم عروسی دوستم تا 11 شب بمونممممم....البته قبلش با حرف راضیش کرده بودما ولی این عکس لعنتی باعث شد.
سالی من عصبانی بشم نمی فهمم چی بگم الانم خیلی ازش ناراحتم خیللللللللللللی چند شب پیش بهش گفتم ههههههههههههههیییییییییییی ...فقط با این یه حرفه من دو روز دپرس بود...از هی گفتن من ناراحت شده بود.و چیکار کنم اینقدر حساسه؟؟ اصن پیشش نباید حرفی از مردای دیگه بزنممممم جوش میاره ..
مریم جون خب منم آدمم دیگه چطور وقتی عروسی دوستای شوهرمون میشه با کله میریم هر دوتایی.حالا الان...... ولی خب بهم گف اگه منم دعوت میکرد دو تایی میرفتیم..کار دوستمم اشتباه بود که تنها دعوتم کرده. حالا میخوام تا فردا باهاش قهر بمونم و یواشکی برم عروسی
2706