2733
2734
عنوان

خورشت کنگر چطوری درست کنم؟

627 بازدید | 10 پست
؟؟؟؟ در مورد کنگر ماست هم بگید...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
خورشت کنگر هم مثل بقیه ی خورشت ها بعضی ها توش نعنا جعفری میریزن ولی من اصولا توش سبزی نمیریزم چاشنی هم زعفرون و ابلیمو میزنم خیلی خورشت کم ابیه و باید بزاری کاملا جا بیفته دهنم اب افتاددددددد کنگر ماست هم باید اول کنگرها رو یا ابپز یا بخارپز کنی و بعد له کنی با سیر و یکم نعنا یا اویشن به ماستت بزنی
تو دل انگیزترین حادثه در عمر منی که وجودت همه از عشق پر است ....
دقیقاً دقیقاً تیتا جون
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته من چاشنی خورشت کنگر آبغوره رو بیشتر دوست دارم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738