2737
2739
عنوان

عشق و هوس

2203 بازدید | 31 پست
نظر شما چیه؟ در هیاهوی عشق و هوس مانده ام.. عشق گوید تنش را ببوس.. هوس گوید تنش را ببوس.. ره یکی و منزلگه یکیست.. درد من بیچاره اینست، که با عشق و هوس همسفرم.. .چنگ.
در ت.ل.گ.ر.ا.م با ما باشید.... @seyedhakim373

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عاطفه خانومی؛ بنده جسارتی به کسی نکردم که شما با توهین جواب میدید، دوست نداری مطلبی رو نخون.. نه آتیشم تنده نه این کلام ادامه داره، نه منظوری ظاهری داشتم ازین کلام.. منظور این کلام رو ظاهری برداشت کردید انگار.. اما هلویی یه چیزایی متوجه شد و تاحدودی هم فاخته.. این کلام، کلام دل بود.. و بوسیدن نه به معنای گذاشتن دولب روی اندامی.. بیشتر بخونید شاید به یه نتیجه ای برسیم.. ممنون ازتون
در ت.ل.گ.ر.ا.م با ما باشید.... @seyedhakim373
سلام بنظرم عاشق و هوس می تونن همسفر هم باشن ، ولی هوس ران و عشق ، نه شاید . ولی خب واقعا هم مرز بینشون و تشخیصش سخته . مخصوص برای کسی که در میان گود باشه تا اونی که بیرون گود نشسته و نظاره گره . و البته هوس آنی هست ، نیس ؟ هوسی که ممتده شاید عشقی واقعی تر به دنبالشه ، نیس ؟ شایدم تا وصل منظور شود ، عشق هم مفقود گردد .. نمی دونم والا عجب سوالی پرسیدید
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
اقا سید سوالاتتونم مثه علمتووون سخته متفکر قرن 21 به شما میگن منم نظری در مورد سوال ندارم اخه چیزی از عشق و هوس سرم نمیشه
همسرت را قبل از ازدواج امتحان کن.آن هم نه یکبار،بارها... اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن در آزمون ها همراهیش کن
هوس برای آدمیزاده ولی به نظرم کسی عاشقه که هوسش فقط برای معشوقش باشه نه همه هوس با عشق معنوی قابل ردیف بندی نیست اینی که من نوشتم قیاس هوس و عشق زمینی بود امیدوارم درست مطلب رو رسونده باشم خیلی وقتا پیش میاد که جمله ای رو با همه وجود درکش میکنیم ولی فهماندنش به دیگران با جملات و واژه هایی که ما سراغ داریم سخت میشه الان من اونجوری شدم حس میکنم نمیتونم درکی که از این جمله داشتم رو توی ی جمله دیگه منتقل کنم نتیجه تمام تلاشم شده همون خط اولی که نوشتم خب حالا یکی بگه من چی گفتم؟ خودم هم نفهمیدم شوخی کردم
2706