2726
عنوان

بچه ها جون یه دکتر خوب سراغ دارم

269 بازدید | 11 پست
خواهرشوهرم بعد از 5تا سقط و تزیق نطفه و رفتن مرکز رویان و بلاهایی که سرش اوردن بلاخره یه دکتر خوب بهش معرفی کردن رفت پیشش. امروز بچه اش بدنیا اومد صحیح و سالم. همه خیییییلی خوشحالیم بعد از این همه انتظار. وظیفه ی خودم دونستم به شما هم معرفیش کنم.محشره دکتر پاک روش در تهران.
زندگی چون گل سرخی است پر از برگ پر از خار پر از عطر لطیف یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم
بچه هاش اخر دو ماهگی سقط میشدن بی دلیل. این دکتر با رژیم غذایی و امپول بچه ش رو نگه داشت . مثلا اصلا حق خوردن برنج نداشت. میگفت هیچ کس نبود اونجا که نتیجه نگرفته باشه. بنظرم اول لطف خدا بعد دکتر خوب خیلی مهمه
زندگی چون گل سرخی است پر از برگ پر از خار پر از عطر لطیف یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به منم مطب وشمارشو بگو لطفا
خدایا بابت معجزه آسمونیت که بهم هدیه دادی ازت ممنونم ..خدایا نینی همه دوستامو براشون حفظ کن و دوستای منتظرم رو هم دامنشونو رو سبز کن آمین... برای سلامتی نینی منم میشه دعا کنین و یه صلوات بفرستین..
خانومی رفتی
خدایا بابت معجزه آسمونیت که بهم هدیه دادی ازت ممنونم ..خدایا نینی همه دوستامو براشون حفظ کن و دوستای منتظرم رو هم دامنشونو رو سبز کن آمین... برای سلامتی نینی منم میشه دعا کنین و یه صلوات بفرستین..
بچه ها نه تلفنشو دارم نه ادرش مطبشو! از 118 بگیرین البته سرچهم میتونین بکنین
دوستان من 6 ماهه ازدواج کردم و به دنبال یک متخصص زنان هستم که فقط زیر نطرش یاشم ولی در کل مشکل خاصی ندارم دنبال یه دکتری هستم که برام وقت بزار اگر راهنماییم کنید ممنون می شم