2703
2553
عنوان

چوبی تویز را از نزدیک ببینید....

235 بازدید | 7 پست
بدینوسیله شرکت چوبی تویز در نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار را به اطلاع می رسانیم، لذا، از علاقمندان دعوت می شود از غرفه ما در این نمایشگاه بازدید نمایند. در ضمن، به سفارش هایی که در نمایشگاه صورت پذیرد یک هدیه ناقابل نیز تعلق می گیرد.
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com
پوچ عزیز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و 30 فروردین تا 2 اردیبهشت. برای توضیحات بیشتر می تونی به لینک زیر مراجعه کنی: http://choobitoys.com/stable-economy-fair.html
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

محصولاتتون واقعا عالیه هم زیبا هم ایمن هم جذاب و از همه مهمتر خلاقانه بودنشونه من خیلی از محصولاتتون راضیم امیدوارم سایر دوستان هم از این اسباب بازی ها استفاده کنند و مثل من راضی باشن
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
2720
بامزی عزیز شما خیلی لطف دارید. دلگرمی به شما چوبی تویزی های عزیزه که به ما انرژی می ده. قربان شما
صبا جان این اجاق گاز فکر نمی کنم کوچیک باشه. در حد یک اجاق گاز اندازه متوسط اسباب بازیه. به نظر من اندازه مناسبی داره!!!
دوستان عزیزی که در مورد باز شدن سایت سوال داشتن ... سایت سبدکو از امروز دوباره فعال شد: http://sabadco.com/
2714