2726
من 7 ساله که ازدواج کردم 28 سالمه و شوهرم 35 سالشه . یه مدت که همه بهمون گیردادن که سنتون رفته بالا و از این جور حرفها که چرا بچه دار نمیشین و ....... البته خودم خیلی دوست داشتم اما شوهرم اصلا زیر بار بچه دار شدن نمیرفت حالا چند روز که میگه من سنم بالاست و باید بچه دار بشیم البته گوش زد میکنه که دلش نمیخواد فقط منطقش حکم میکنه من و شوهرم با هم کار میکنیم و روی هم ماهی 1.5 در امد داریم با کلی قسط و کرایه خونه خوشبینانه ماهی 300-400 بتونیم برای خرج بگذاریم نمیدونم باید چه کار کنم بگذارم بچه دار بشم یا اینکه صبر کنم خیلی کلافه ام همه بهم میگن بچه با خودش برکت تو زندگی میاره شادی میاره و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم بسه دیگه ولی میترسم از عهده خرج و مخارج بچه برنیام میترسم شوهرم الان احساساتی شده باشه به خاطر حرف خانواده ها بعدا پشیمون بشه چه کار کنم اگه بچه به دلش نیافتاد چی ؟
2728
اصل اول اینه که اصلا بچه دوست دارید و بچه و میخواین؟ یا فقط بخاطر حرف مردم میخوای بچه دار بشی اگه بچه دوست داری خودت باید شرایطت را بررسی کنی ببینی میتونی یا نه چون فردای روزگار کسی نمیاد دستت را بگیره کلا حرف مردم رو رها کن اونجوری که دلت میخواد زندگی کن
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من پسرم بهمن به دنیا اومد شوهرم اسفند از کارش اخراج شد الانم دو هفته اس امتحانی رفته یه جا داره کار می کنه معلوم نیست بگیرنش نگیرنش کارم شده غصه البته می دونم که خدا بزرگه ولی ادم باید خودشم همت داشته باشه خدامیگه از تو حرکت از من برکت مثلا من به شوهرم بگم نرو دنبال کار بچه اومده حتما باخودش خیر و برکت میاره!! باید خودتون هم تلاش کنید عزیزم.. برای بچه اگر سخت نگیری اولش که حتما فلان پوشکو فلان مارک لباسو استفاده کنی زیاد سخت نیست مگر بعدها برای مدرسه و اموزشش
قالب اختصاصی وبلاگ برای کودک شما
http://www.gogoli-temp.blogfa.com

کسانی که قصد سفارش قالب دارند می توانند از طریق ای میل یا وبلاگم با من ارتباط برقرار کنند.
نه عزیزم من خودم مارک پوش نیستم که بخوام بچه ام اینجوری بار بیاد ولی خوب خیلی میترسم البته من و شوهرم شاید درامدمون مثل خیلی ها بالا نباشه ولی خداروشکر کارمون ثابته ولی میترسم اخه خانوادههامون هم خیلی هنر کنن زندگی خودشون رو جمع و جور کنن دیگه چه برسه که بخوان به من کمک کنن خانواده شوهرم که گفتن حتی روی همکاری ما هم حساب نکن
اگه جلو گیری با قرص داشتی احتمال باروری توی اقدام های اول خیلی کمه پس اقدام کن ان شالله به زودی اقساط هم تموم میشه و وضع مالی تون بهتر شنیدی میگن هر آنکس که دندان دهد نان دهد پس غصه نخور عزیزم
الهی راضیم به رضای تو
اگر بالاخره بچه می خواهید اقدام کن 7 سال قرص خوردی!!!! الکی نیست هیچ پدر و مادری از بچه دار شدنشون پشیمون نمی شن خصوصاااا پدرها... مطمئن باش در مورد کار و در آمد هم زندگی راههای زیادی پیش پای آدم می گذاره مطمئن باش راه خودتون رو پیدا می کنید
یه چیزی بهت بگم شاید باورت نشه شوهرم همیشه ترس از این موضوع رو داشت مثل خودت..ولی از وقتی تصمیم به بچه دارشدن گرفتیم که 6 ماهی میشه شوهرم ارتقای شغلی گرفت 500 تومن به حقوقش اضافه شد...یه اتفاقی برامون پیش اومد که هر چند ناراخت کننده و سخت بود ولی حدودا 25 میلیون تومن به دستمون رسید که اصلا فکرشم نمیکردیم....الان دیگه نگرانی مالی نداره ولی هنوز نی نی نیومده........همیشه همه چی اونجور که ادم فکر میکنه پیش نمیره....بنطرم اقداماتت رو شروع کن حالا یه سال اینور یا اونور زیاد فرقی نمیکنه....
دخترم نبض زندگیم
2706