2726
خانومهای شاغل که فرصتشون خیلی کمه و میخوان همیشه شیک و مرتب و کدبانو هم باشن بیان به هم کمک کنیم...بیاین تا با کمک همدیگه هرروز یه سری برنامه ریزی داشته باشیم تا بهترین استفاده رو از وقتمون ببریم و به همه کارامونم برسیم..
**پروردگارا...خودم را در جریان تمام تلاطم های زندگی به دست تو میسپارم زیرا میدانم تو بهترین هدایت کننده ای**
واقعیتش داشتم تو کلوپ ها و تبادل نظرات نی نی سایت میگشتم که چشمم افتاد به یه تاپیک که نوشته بود عکسهای خونه های همدیگه...رفتم دیدم...به به...چشمتون روز بد نبینه چه خونه های خوشگل و با سلیقه ای...همه تر و تمیز و شیک...اما من خودم که شاغلم فرصتم خیلی کمه و به خیلی از کارای خونه نمیرسم(البته چاشنی تنبلی هم اضافه کنیم بهش) واسه همینم خونمون هیچ وقت خیلی تمیز نیست کثیف هم نیست ولی عالی هم نیست یا به خودم وقت نمی کنم زیاد برسم یا زیاد برم خرید یا شایدم بلد نیستم وقتمو مدیریت کنم...فکر کردم یه تاپیک ایجاد کنم بلکه شاید آدمایی مثل منم بودن تونستیم بهم کمک کنیم...یا علی
**پروردگارا...خودم را در جریان تمام تلاطم های زندگی به دست تو میسپارم زیرا میدانم تو بهترین هدایت کننده ای**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مریم جان...خوش اومدی عزیزم...شما که مامانم هستی وقتت خیلی کمتر از منه
بچه ها من ساعت 5.40 میرسم خونه هرروز از صبح ساعت 7.30 که میام بیرون...وقتی میرسم خونه خب مسلما به دلیل اینکه من و شوهرم هردو صبح از خواب پاشدیم و رفتیم سر کار لباسامون همونطوری وسط اتاقه و تخت هم بهم ریختست
حالا وقتی من میرسم خونه انقدر خسته ام که ترجیح میدم بخوابم...میخوابم تا ساعت 6.30 یا 7...بعدش که پا میشم اتاق رو مرتب می کنم و میرم تو آشپزخونه واسه شام...تازه این وسط تلفن هم دارم شوهرم هم هست که میاد میگه پیشم بشین چای بخوریم...دیگه وقت نمیکنم جارو کنم گردگیری کنم و کارایی به جز اینا
پس من میمونم این خانومایی که هم شاغلن هم کدبانو چطوری به همه کاراشون میرسن؟؟؟؟همیشه واسم سواله!!!!
نمیدونم ... منم این تاپیکو درست کردم که به هم کمک کنیم دیگه...با هم برنامه ریزی کنیم
سلام من م شاغلم تازگی ها یعنی چند ماهی میشه صبح زودتر از همسر و دخترم بیدار میشم ناهار همسری و چاشت و میوه دخترم رو اماده می کنم. میوه پوست میگیرم که قبل رفتن بخورن. ظرف هامو اگر از دیششب مونده باشه ( که معمولا اخر شب میشورم و میخوابم) رو میشورم .تخت و اتاق رو مرتب میکنم . همسرم رو بیدار و راهی میکنم بعد دخترم رو بیدار می کنم همزمان با اون خودمم حاضر میشم و لباس میپوشم .تخت اونم مرتب می کنم . تا سرویس دخترم بیاد یه دور دیگه میزنم و اگر کاری مونده باشه انجام میدم و با اومدن سرویس دخترم منم میرم سرکار . این کارها از ساعت 6:45 تا 7:45 انجام میشه. از 8 تا 4 سرکارم.از سرکار که برمیگردم استراحت میکنم پامیشم شام و ناهار فردارو اماده میکنم. چایی میخوریم با دخترم بازی میکنیم وفیلم می بینیم و معمولا 12 میخوابیم. آخر هفته ها جارو برقی میکشم و گردگیری می کنم ( البته در طول هفته هم اینکارو می کنم) و لباسشویی روشن میکنم (عصر پنج شنبه ) جمعه لباس هایی که شستم رو مرتب می کنم.
♥♥♥ خدایا شکرت ♥♥♥ راضیم به رضای تو ♥♥♥
2706