2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز زایمان نکردم ولی هفته پیش حالم بد شد رفتم بیمارستان این علائم رو برای درد زایمان بهم گفتن. علاوه بر اینا شکمت هم بصورت دوره ای سفت میشه. دو ره های من نیم ساعته شده بود دکتر گفت ما نیم ساعت رو نمیگیم درد زایمان. اینا دردا و انقباضات کاذبه که هفته های آخر طبیعیه.
2728
بستگی به هر کسی داره من دردی نداشتم اولش مثل پریودی بعد شدید تر میشه اکثر دردم هم زیر شکمم بود زایمانم راحت بود ولی هم عروسم خییییییلی اذیت میشد تا زایمان میکردنگران نباش منم خیلی میترسیدم ولی اصلا ترس نداشت فقط اطلاعات خودت در مورد زایمان بالا ببر چون واقعا موقع زایمان به کارت میاد
سلام عزیزم مثل دردای پریودی میمون اما اولش نامنظمه امابعدش منظموشدیدتر میشه اما بین دردا استراحت میکنهی وانرژی میگیری دوباره اخرشم که مثل زور زدنه برای منم خیی خیلی راحت بود وبیشتر دردام تو کمرم ورونام بود
از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….رویای من 92/10/15حقیقی شد