2733
2734
سلام دوستای گلم.من 3 ماه دیگه وقت زایمانمه.خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم ولی می ترسم.شما که زایمان طبیعی داشتین واقعا خیلی سخته و اینقدر که میگن درد ناکه؟
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)
سلام دوست عزیز به این تاپیک سر بزن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=236323
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به نظر من بستگی به ژنتیک هرکس و استانه تحمل دردش داره مامان من تو دایمان سومش 8 ساعت درد کشیده و کلا سخت زایمان بوده ولی من فقط نیم ساعت درد داشتم راحت هم زایمان کردم کلا خوب بود
خدارادیده ای آیا؟?

وهنگامی که میفهمی،دگرتنهای تنهایی،رفیقی همدمی یاری کنارت نیست،ومیترسی که رازی با کسی گویی،

یکی بی آنکه حتی لب تو بگشایی به آغوشی، توراگرم محبت میکندباعشق...

گمانم دیده ای اورا؟
من دهانه رحمم 5 سانت باز شده بود اصلا درد نداشتم بعدش دردام شروع شد زود هم زایمان کردم اگه دوباره حامله بشم بازم طبیعی زایمان میکنم
خدارادیده ای آیا؟?

وهنگامی که میفهمی،دگرتنهای تنهایی،رفیقی همدمی یاری کنارت نیست،ومیترسی که رازی با کسی گویی،

یکی بی آنکه حتی لب تو بگشایی به آغوشی، توراگرم محبت میکندباعشق...

گمانم دیده ای اورا؟
2706