2703
2553
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

356381 بازدید | 195 پست
دوستان خوبم من یک دکتر متخصص تغذیه خوب میخوام برای همسرم که اضافه وزن داره . از این دکترایی که گروهی و کیلویی هم مریض می بینن خوشم نمیاد مثل کرمانی و فرشچی و ... لطفا دکتر متخصص امتحان شده در این رابطه اگر میشناسید معرفی کنید . راستش هزینش هم برام مهمه . نمی تونم مثلا 300 هزار تومان برای یک برنامه بدم . میخوام بصورت روتین با همون ویزیت معمولیش باشه . ممنون میشم کمک کنید
ماندانا جان من یه دکتر میشناسم که خالم و دخترخاله هام رفتن پیشش خیلی راضین مامانمم رفت گفت خوب بود ولی طرفای خیابون پیروزی هستش اگه میخوای شمارشو از خالم بگیرم
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماندانای عزیز من خودم پیش دکتر شهلا رحیمی میرم و از کارش راضیم ویزیتشم 15 تومن هست و ماهی یکبار رژیم میده
اگه تو گوگل سرچ کنی سایتش رو پیدا میکنی اونجا شماره و آدرس دقیقش هست مطبش هم میدان تجریشه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2720
دکتر سوسن پارسای؛ کلینیک تغذیه بیمارستان مهر، روزهای فرد ویزیت می کنن... ایشون پی اچ دی تغذیه دارن و کارشون هم فوق العاده خوبه... نه مریض ها رو گروهی ویزیت می کنن و نه رژیم های عجیب و غریب می دن... فقط هم همون هزینه ویزیت رو می پردازید و گاهی هم اگه لازم باشه در حد 3-4 هزار تومان هزینه قرص های زینک و مکمل رو... به غیر از 2-3 جلسه ی اول، هر دو ماه یک بار هم باید تشریف ببرید... فقط وقت گرفتن ازشون خیلی مشکله، بهتره یه معرفی نامه از پزشک ببرید برای منشیشون تا بین مریض بهتون وقت بده... موفق باشید.
من کلینیک باران رو تو پاسداران پیشنهاد میکنم

خیلی خوب وقت میذارن و نزدیک یه ساعت کامل مشاوره میدن و بعد رژیم

ویزیتشون هم منطقیه....

مامان یکی از دوستای من رفته بود و اونقدر راضی بود همه جا میگفت و تعریف میکرد...خودشم نزدیک 10 کیلو کم کرده تا حالا....
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
2714
این تلفونشونه...باید وقت بگیری...

22868678
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
ماندانا جون نمی دونم کی بهت گفته دکتر فرشچی کیلویی یا گروهی ویزیت میکنه
اگه واقعا کسی رو میخوای که سواد باشه و اصولی مشکلش رو حل کنه بدون بهترین انتخاب دکتر فرشچی است.
من خودم با نا امیدی کامل رفتم پیشش و جواب گرفتم و خیلی هم برام وقت گذاشت
یه سری به وب سایتش بزن خودت تفاوت رو میبینی
www.novindiet.com
خانم کاملیا کامیاب
مطبش تو میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی (اول کارگر) کوچه رشتچی هستش روزای زوج
چند نفرم میشناسم با رژیم های ایشون خیلی خوب وزن کم کردند تا حدود حتی 30 الی 40 کیلو بدون عوارض

شماره مطب خانم کامیاب اینه 66913195الی شیش

2706