2733
2739
سلام پریا جون. پروما با زیست خاور فرق داره.نمیدونم کجای ایرانی ولی اگه هایپر مارکت تهرانو دیده باشی طبقه ی پایینش شبیه اونه.چند طبقه ی بالاش هم همه جور مغازه داره.جای خوب و شیکی واسه گشتنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من این پاساژ رو رفتم. چیزای خوبی داره. روی نقشه مشهد دقیقا مشخصه. به تاکسی ها هم که بگی میبرن دقیقا همونجا. تقریبا سمت شاندیزه. یعنی توی مسیره شاندیزه نه به اون دوری. لباس بچه گونه هاش خیلی خوشکلن. من پشیمونم که چرا واسه پسرم لباس نخریدم. نه عزیزم زیست خاور یه پاساژ قدیمی تره.
الهی ان ده که آن به
2731
سلام.پروما زیست خاور نیست.در میدان جانباز واقع شده . در اون محدوده باز هم برجهای تجاری مثل کیان سنتر وجود داره.اجناسی که مشابه جاهای دیگه باشه معمولا 2-3 برابر در پروما گرونتره ولی کیف و کفش ارزون میتونی اونجا پیدا کنی
سلام دوست جونا. پروما اصلا نزدیک شاندیز نیست و خیلی فاصله داره . میدان جانباز بین 4 راه فرامرز عباسی و میدان فردوسی واقع شده و پروما دقیقا نبش میدان جانبازه . طبقه همکف مواد غذایی و پوشاک و لوازم خانگی و گل و شمع و بدلیجات و البته بیشتر حالت سوپر مارکت این مجتمعه . طبقه های بالا هم که همه جور مغازه داره . من خودم گاهی تفریحی حتی میرم اونجا . هر سوالی دیه ای داری بگو تا دقیقا جوابتو بدم .
2738
پروما آدرس:مشهد میدان جانباز در ضمن اصلا در راه شاندیز یا طرقبه نیست
طبقه اول اون یک چیزی شبیه شهروند -رفا ولی شیک تر
طبقه های بالاتر بیشتر مقازههای مارک دار خارجی وایرانی:مثل بوسینی-بالنو یا ماکسیمو...
طبقه آخر :کافی شاپ ودنیای بازی مثل تیراژه
من مشهد الماس شرق و زیست خاور و فردوسی رفتم ولی پروما نرفتم چون میگفتن اجناسش خیلی گرونه...یعنی من تو شهر خودمون اجناس ترک و خیلی ارزون تر از اونجا میتونستم بخرم بخاطر همین لزومی ندونستم برم...ولی میدونم که داخل شهره ..تو نقشه ی مشهد دیده بودم...فردوسی هم خیلی خوب بود...خواستی اونجا هم یه سر بزن قیمتهاش مناسب بود
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
بهت توصیه میکنم اصلا نری و وقت با ارزشت رو نزاری.
من یه مجسمه خیلی خیلی کوچولو از شیراز 3500 خریدم ولی اونجا میدونی چند بود؟ 7700 . وقتی دیدم شاخم درومد.
کلا مشهد مرکز خرید خوب نداره.
مثلا شما میای شیراز مجتمع ستاره هر طبقش واسه یه چیزیه. مثلا طبقه زیرزمینش بدلیجات طلا و ساعته ، طبقه همکفش بوتیک و همین طور بقیه طبقات مجمتع آفتاب فارس هم همین طور.
حالا تو مشهد وقتی وارد الماس شرق میشدی تو هر طبقه اش همه مغازه ای بود. مرکز خرید به اون شیکی بهترین مغازه هاش رو بالشتی فروشی بود!!! اصلا یه دونه بوتیک شیک نداشت.
2706