2733
2739
سلام بچه ها ما عید رفته بودیم جنوب یه چیزی داشتن به اسم نان تو مُشتی یا به قول خودشون توموشی ما پسندیدیم. شماها تو شهرتون چه غذاهایی دارید؟ لطف کنید غذای محلیتونو به همرا سوغاتی که شهرتون داره بگید راستی از آخرین لیستی که نوشته شده کپی بگیرید اسم شهر و سوغات و غذا رو مثل نمونه وارد کنید کاشان: گوشت لوبیا، کلوچه پشمک و عرقیجات ممنون
آهای روزگار میشه افتخار بدی دو قدمم با ما راه بیای ؟؟!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جالبه هانا گلی این چطوریه راحته؟ اگه غذاهایا خوراکی های محلیو بدونیم وقتی هم به اون شهر سفر کردیم دیگه میدونیم چی تست کنیم

جالبه که من هیچ کدوم ازینایی که میگین نشنیدم اگه سوغاتیه خوراکی هم دارید بگید مثلا شهر ما کاشان کلوچه پشمک و عرقیجاتش معروفه

کاشان ، کلوچه پشمک ، عرقیجات کرمانشاه،نون برنجی کاک نون خرمایی،خورشت خلال ، دنده کباب مشهد: شله مشهدی آبادان: ته چین ماهی بیاید به این لیست اضافه کنید

آبادان کلوچه سنتی و یه نوع شیرینی خشک داره به اسم کَعَک اینم خوشمزه است. فلافل و پاکوره و سمبوسه هم که جای خود دارد کلا این چیزها فقط تو جنوب ایران قلقشو میدونن و خوشمزه درست میکنن
اجازه ...! اشک سه حرف ندارد ...، اشک خیلی حرف دارد!!!!
کاشان : کلوچه پشمک ، عرقیجات کرمانشاه:نون برنجی کاک نون خرمایی،خورشت خلال ، دنده کباب مشهد: شله مشهدی آبادان: ته چین ماهی،کلوچه سنتی و یه نوع شیرینی خشک داره به اسم کَعَک،فلافل و پاکوره و سمبوسه اصفهان:گز، بریان،خورش ماست،ماش و قمری

2706