2703
2553
عنوان

نی نی سایت جدید

17384 بازدید | 2330 پست
از پارسال که مسئولیت اجرائی نی نی سایت را پذیرفتم، مهمترین ماموریتی که بر عهده من گذاشته شده، تغییر نرم افزار سایت بوده است. بعد از 10 ماه، تغییرات داره به نقطه نهایی نزدیک میشه. ما به دلیل ساختار قدیمی سایت، مشکلات زیادی داشتیم که مهمترین آنها، سرعت پایین لود صفحات بود. برنامه نویسی نی نی سایت مربوط به هشت سال پیش بود و دیگر توان ارائه خدمت نداشت. برخی سایتها برای این دوره انتقال، سایت را چند روزی تعطیل میکنند تا سیستم جدید را کامل و سازگار کنند. ما به جای این کار، سایت را تعطیل نکردیم و اصلاحات را هر روزه در دو نوبت اجرائی میکنیم. لطفا صبور باشید و تا پایان هفته ما هر روز تغییرات و اصلاحات را اعمال می کنیم. روز به روز مشکلاتی که ما هم می دانیم را حل میکنیم. در پایان هفته و با دیدن سرعت خوب سایت، سرویس های جدیدی که اضافه می شود، ارزش این تحمل را خواهیم دانست. پیشاپیش از شکیبائی شما سپاسگزارم.
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ببخشید اقای زاهد چرا پست های تاریخ 22 فرودین و پیام های خصوصی که فرستاده شده نمایش داده نمیشه
حنانه جون 9فروردین 92 فرشته زمینی شد و دنیای مامان و باباش رو دگرگون کرد.........

خداجون به خاطر چنین موهبت الهی بی نهایت سپاسگذارم

Lilypie Second Birthday tickers

اتفاقا من دارم نسخه قبلی رو روی سرور میبینم. مثلا فونت امضا همان است که قبلا بود. فقط رنگ لینک ها قرمزه که اون هم ابی یا خاکستری میشه
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2714
اقای زاهد شرمنده این افتضاحه اخه یکی دوتا نیس که چطور برم کلوپ خصوصی بخش دوستان کجاس این فونت و این مدل پست گذاشتن که از بالا پرت میشی پایین چی کدومشو بگم راستی چرا اسم واقعی هر شخص در قسمت مشخصات معلومه
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2706