2737
2734
عنوان

ظاهر شدن خط کمرنگ بیبی چک بعد از خشک شدن بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 306441 بازدید | 461 پست
صدف جون دوباره امتحان کن

واسه منم روز بعدش یه خط سفید کمرنگ افتاده بود ولی باردار نبودم
خدای مهربونم ممنونم که بعد از 20 ماه انتظار کشنده معجزم اومده تو دلم.این فندقی که تو دلمه خود خود معجزست که تو برام فرستادیش.برای سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تارا حامله بودی؟
من 6 روز مونده به پریم بیبی امتحان کردم 3 تا هر سه تاشون بعد از خشک شدن خط کمرنگ کمرنگ ظاهر شد
يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
مارال پس برو آز بده ایشاله نینی داری

يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
2728
حدود دو تا 3ساعت بعدش مارال
2738
سیمین 6 روز مونده به پریم ولی نوهم حاملگی نمیزاره آدم صبر کنه
وانیا کی رفتی آز؟ بعدش بازم بیبی گذاشتی؟

نارین همون لحظه خط محو افتاد؟

اینتک بود مارال
2706