2726
سلام ببخشید یه سوال پیش پا افتاده :))
وسایل نی نی رو معمولا توی همون ساک وسایل که خریدیم میبرن؟ آخه کثیف میشه!
معمولا برای مادر و نی نی توی چی وسایل میبرن؟ همینطور فلاسک و اینا رو؟
مرسی
من که مال نی نی روبا ساک خودش بردم وسایل خودمم توی یه ساک دیگه گذاشتم فلاکس واینا هم نبردم چون احتیاج نبود البته هیچ کدوم استفاده نشد چون بیمارستان لباس برا نی نی میده وتنش می کنن البته بیمارستان خصوصی این مدلیه دولتی رو نمی دونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لباس نی نی با بیمارستانه احتمالا یک پکیج پوشک بچه و اینا هم میدن البته باید بخرید
لباس خودت که برگشتن از بیمارستان میپوشی با مانتو و روسری که همون روز رفتن تنت میکنی
اگه ظروف بیمارستانو دوست نداری بشقاب و لیوان و قاشق خواستی میتونی یه بار مصرفم ببری
دستمال کاغدی پوشک برای خونریزی خودت شورتکس یه بار مصرف برای خودت
برای بچه هم یه دست لباس و پتو ووکلاه و جوراب بذار تو کریر یا قنداق فرنگیش یا ساک حملش حالا هر چی که گرفتی موقع مرخص شدن شوهرت برات بیاره
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
نازدونه ایشالا خدا بهت نی نی بده من بعده 2 سال ونیم شدم مشکلیم نداشتیم جفتمون طبیعی بودیم اما موقعش خدا نی نی میده
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
صد در صد که نمیشه تو پلاستیک بریزی ببری
تو ساک خودش بزار کثیف نمیشه دست همراهته
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
2706