2737
2734
من دوشنبه 25 فروردین پیش ایشون سزارین میشم، میخواستم ببینم کسی پیششون زایمان داشته یا نه،
“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام سوزینا جون
دکتر چه قدر میگیره ازت ؟ کدوم بیمارستان میری؟ زیرمیزی هم میگیره؟ ازش راضی هستی یا فقط واسه زایمان میخوای بری پیشش؟
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
سلام اساطیر جان زیرمیزی نگرفت، من چمران احتمالا رایگتن زایمان میشم، به خاطر دیابت بارداری و ماکروزومی جنین، دوشنبه وقت داده.حرفی از هزینه نزد، من تو بیمارستان ویزیت میشدم، هزینش 3100 بود
عزیزم دکتر خوبی هستش من تعریفش را زیاد شنیدم تحصیل کرده امریکا است کلا دکتر خوبیه ایشاله سلامت زایمان کنی من خواهرم پیشش رفته بود
خبلی ممنونم اساطیر جان یکم آرومم کردی، امیدوارم شما هم به سلامتی نینیتو به دنیا بیاری، من وقتی از بیمارستان مرخص بشم خاطره زایمان و نظرمو مینویسم، راستی اساطیر جان مواد قندی سعی کن کم بخوری، حتماااااااااا
2738
حتما تا الان زایمان کردی مبارک باشه خانومی شبی که من رفتم بیمارستان پزشک کشیک بود خیلی مهربون بود و خانوم من دوسش داشتم ولی حیف که موقع زایمانم کشیکش تموم شد دکترای چمران و بیمارستان چمران عالیهههههههههههههههههههههههههههه
Lilypie Pregnancy tickers
من زایمان بیحسی نخاعی کردمبا دکتر ذرات، واقعاازش ممنونم.خیلی احت بودم، هنوزالبته بخیه هامونکشیدم، الان دکتر ذرات رفته مکه.
از بیمارستان و پرسنل راضی بودی؟ واسه نی نی چیا بردی بیمارستان؟ بیمارستان چیزی نمیده؟ بخیه هات جذبی نبود؟ چسب ضد آب نداشتی ؟ بیمارستان بیهوشی عمومی انجام میده یا نه؟ بد عملت موقع ترخیص دکترت اومد بالای سرت یا نه ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم گلم همه چی رو موبه مو تعریف کن
هزینه بیمارستان حدود 200 یا 300 شد، راستی الان قانون اومده از 7 یا 8 ماهگی برای نوزاد دفترچه بیمه میدن تا زمانیکه بچه به دنیا اومد هزینه به دوش خانواده نباشه، ساک که 50 تومان شد از بیمارستان گرفتم اما خیلی چیزارو خودم رردم، مثل لباس بچه، دوربین،... از دکترا و پرستارا، بهیارا واقعا راضی بودم و چمرانو به همه توصیه میکنم، رفتارشون با من عالی بود، بخیه هام کشیدنی بود که امروز رفتم کشیدم، اصلا درد نداشت کار دکتر ذرات رو وقتی پیش دکتر شهاب بردم گفت که خیلی تمیزه آفرین.روزه دوم پانسمان ضد آب گذاشتم، دو روز بعد برداشتم، فقط کمر درد یکم دارم، سر درد نداشتم اصلا اونم به خاطر این بود که اصلا روز اول سرم رو یه سانت هم بلند نکردم، دکترم موقع ترخیص منو ویزیت کرد و رفت، دکتر میخواست اول بیهوشی کنه که من خودم گفتم بی حسی نخاعی انجام بده، البته یکم ترسناک بود
بیحسی نخاعی خیلی ترسیدم، نفسم داشت بند میومد، حالت تهوع داشتم اما نمیتونستم از دهنم خارج کنم، خیلی حالم بد شد و دادو بیداد کردم.خودمو به میله ها میزدم، تا اینکه بهم خاب آور زدند دیگه چیزی نفهمیدم،
2706