2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من الان یه مطلب تو وبلاگ امضام خوندم که نوشته بود،نوشتنش کار یک انسان اگاه و پاکه با رعایت اصوا و ضوابط خاص تو نوشتن که فکر کنم کار هر کسی نباشه.
دریا باش که اگر کسی روزی سنگی به سویت پرتاب کرد،سنگ غرق شود نه اینکه تو متلاطم شوی.http://www.yavaranemahdi313.blogfa.com/
سلام عزیزم ...

روز شرف الشمس خرافات نیست ... اما روزش 19 فروردین نیست .. چون هر سال باید با استفاده از علم نجوم و تقویمات نجومی روز دقیقش محاسبه بشه ..

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

این که دوستمون گفتن به خاک سیاه نشستن دقیقا درسته دلیلش هم اینه که نوشتن اون علامت خاص خیلی خیلی شرایط خاص میخواد ...

من امروز رفته بودم امامزاده صالح(ع) جای همه خالی ... یکی کنار خیابون نشسته بود با دستگاه حکاکی روی نگین ها این نقش و میزد... همه هم داشتن بهش سفارش میدادن... از نون بری خوشم نمیاد وگرنه میرفتم میگفتم کارت اشتباهه چون این علامت وباید با شرایط خاص و نمازهای خاص و در ساعات خاص نوشته بشه ... وگرنه اثر خیلی خیلی افتضاحی میذاره ...

خیلی باید مراقب بود ...

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

دقیقا درسته سوگل جون هم نوشتنش کارهرکس نیست و اداب بسیارسختی داره که باید رعایت بشه وهم همراه داشتنش مثلا فردی که این سنگ راهمراه داره باید ادابی رارعایت کنه مثل دایم الوضو بو دن ومقید به ادای نماز و ترک محرماتو...وگرنه اگرقرارباشد باداشتن این سنگ گناه کنیم خود اثراتی ندارد ولی اگرشرایط ان رعایت شود شرف الشمس ۷۰ خواص داردکه دارنده ان بارعایت اداب ان کام دریافت میکند درضمن به یقین هرکس هم بستگی دارد
سلام خوبین؟ منظورتون همون روز شمس الشموسه یا شرف الشمس فرق میکنه ؟؟؟؟؟؟ من این مطلب رو از سایتی خوندم و انجام دادم سوگل جان کجایی؟؟ ۱- فردا انشاالله از ساعت ۱۱:۵ صبح تا اذان ظهر ۲ رکعت نماز حاجت مثل نماز صبح می خوانیم بعد ۱۰۰ صلوات می فرستیم و مقداری صدقه برای ایتام کنار میگذاریم. سپس دعا رو می نویسیم و در زیر آن سلامتی و فرج آقا امام زمان(عج) را از خداوند منان درخواست کرده ، مرقوم میداریم و سپس حاجت خود را می نویسیم و آن را تا کرده در پاکتی می گذاریم و تا ۱۹ فروردین سال بعد آن را باز نمی کنیم باشد که انشاالله حاجت خود را بگیریم . لازم است بداینم که افضل وقت آن ۱۱:۵ صبح تا اذان ظهر است و اگر فرصت نشد می توان آن را تا اذان مغرب که هنگام استجابت دعاست انجام داد. اما رمز و دعا: بسم الله الرّحمن الرّحیم اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.
██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
منم دوسال پیش نوشتم ولی خداییش جوابی که نگرفتم هیچ برعکسم شد.. سال پیش یه خانومی تو همین نی نی سایت گفت خرافاته ونتیجه عکس داره.منم همون موقع کاغذارو انداختم تو آب روان
****ممنون میشم واسه باز شدن گره کارم صلوات بفرستین****
بانوی شب چی نوشتی ؟؟ همین کاری که من کردم یا انگشتر ؟؟؟؟ بچه ها استرس گرفتم تو رو خدا یکی جوابمو بدههههههههه بانوی شب
██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
2706