2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من رو یادت میاد چند سال پیش می خواستم بیام فلوریدا در مورد دیزنی با هم صحبت کردیم؟ اونموقع تازه اومده بودی آمریکا و خیلی آشنا نبودی الان فکر کنم حسابی وارد شدی دیگه ... ما احتمالا امسال هم برای تعطیلات ژانویه میایم طرفهای شما. در واقع من چند مدت یه بار باید بیام اونجا یه جورایی عاشق اورلندوام مخصوصا زمستونهاش!!!
ماریا جون دقیقا یادم نیست راستش رو بخوای ولی قدمت روی چشم ، من خودم هم عاشق دیزنی و اورلندو هستم این شهر دیدنی هاش تمومی نداره
آره خوب فلوریدا زمستوناش بهشته ، فکر کنم شما از کانادا میای نه ؟؟؟ دیگه 100% اینجا براتون بهشته
به هر حال خواستی بیای حتما خبرم کن و هر اطلاعاتی هم خواستی بگو بهت بدم به قول خودت دیگه حسابی به همه سوراخ سمبه ها آشنا شدم
مرسی مریم بانو جان مهربون. اگه خواستم بیام حتما ازت اطلاعات می گیرم مخصوصا در مورد خرید. آره عزیزم من تورنتو هستم چند هفته ای وسط زمستون اینجا اورلندو خیای می چسبه امسال اگه نریم آمریکای لاتین میایم اونجا.
سلام به دوستان عزیز
یه سوال داشتم ازتون میخواستم ببینم شیرخشک نان ( نان عادی و نان HA برای بچه هایی که آلرژی دارن ) اونجا وجود داره یا نه ؟؟؟ من تا حدود یکماه دیگه میام آمریکا میخواستم بدونم ممنون میشم اگه جوابمو بدید
2706