2737
2734
عنوان

به پرستارتون چقدر حقوق می دین؟

1516 بازدید | 44 پست
من دنبال پرستار می گردم. می خواستم قیمت بدم، چند جا رو دیدم که خیلی بالا دارن می دن، ناامید شدم!

مامانهایی که پرستار دارین بگین برای چه ساعت کاری و چند روز چقدر حقوق می دین؟ تا یه میانگین بگیریم.
جاری من واسه بچش 600 میده.البته راست و دروغش با خودش.ساعت کاریشم فکر کنم از 7 میاد تا 2/5-3
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم از اول خرداد تا اول مهر (4ماه) یه پرستار مطمئن میخوام!

من شاغلم و پسرم امسال کلاس اوله. برای ساعت 7:30 تا 4:30 دنبال یه پرستار مطمئنم! ولی دریغ از یه آدم مطمئن!
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

ماان عرفان جان تا اونجا که میدونم فقط بچه نگه میداره.به تغذیش میرسه.واسه 5 روز بیشتر اطلاع ندارم.من نمیپرسم اونم چیزی نمیگه باهم خوب نیستیم
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
پرستار پسر من از 7 تا 6 عصر میاد 600 میدم من ازش کار خونه نخواستم ولی خودش همه کارهارو میکنه ماهه ماه من این ماه استعفا دادم از 15 اردیبهش لازم ندارم اگه میخوای شماره بدم باهاش صحبت کنی البته فقط سمت شرق میاد و پله زیاد هم نمیتونه بیاد حداکثر دو طبقه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738
پرستار پسر من عالیه به فوریت های پزشکی وارده آموزش بچه ها رو خوب بلده ارتباطش با بچه ها خیلی خیلی خوبه یعنی خداییش من تو این یک سال و نیم ازش بدی ندیدم فامیل همکار شوهرم بوده
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
خداییش خدا به امسال ما صبر بده.من که هنوز بچه ندارم.اما اگر بچه دار شم مجبورم بشینم خونه چون هم حقوقم حداقله و ارزش اینو نداره بزارم مهد یا پرستار بگیرم همم اینجا غریبم و خانواده ای ندارم که بخام بسپرم بهشون
من هفته ای 4 روز دارم پارسال 160 می دادم. هفتگی.کار خونه هم میک نه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706