موضوع: پسردار شدن + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ونوس پست ها : 30عضویت:1389/6/4
1389/11/17 - 1:42 صبح
سلام دوستان، من دنبال داروخانه اي توي اصفهان ميگشتم كه كيت تخمك گذاري داشته باشه كه به اينجا رسيدم.پسر و دختر هر دو موهبت پروردگارن.اما خب طبيعيه كه هر انساني چيز خاصي رو دوست داشته باشه.در مورد بچه هم همينطوره
البته سالم بودنش از هر چيزي مهم تره.من اين مطلبي رو كه ميخوام واستون بذارم از توي يه سايت پيدا كردم.البته در مورد پسر دار شدنه.در كل محيط رحم براي پسر دار شدن بايد قليايي باشه و براي دختر دار شدن اسيدي.در ضمن زمان ارگاسم خانم اگر با همسرش همزمان باشه بچه پسر ميشه.چون اسپرم هاي y فرز و كوچكن و به محيط لغزنده تري نياز دارن تا به تخمك برسن.

نظر به اينكه تعداد زيادي از خانمها در رابطه با شستشوي عمقي با جوش شيرين از من سوال كردند و من خودم مخالف اين قضيه هستم در نتيجه متني را كه در اين رابطه پيدا كردم برايتان ميگذارم .
بهترين روش براي پسر دار شدن
از نخستين روز عادت ماهانه زن و شوهر بايستي روزانه مقداري خرما و چند بار جوشانده‏ي ريشه‏ي كاسني ميل نمايند در روزهاي انعقاد نطفه كه معمولا از روز يازدهم تا هجدهم متغير است بايستي پدر خرماي زياد و غذاهاي گرم مثل پسته، بادام، فندق، مويز و نارگيل ميل نمايد و مادر بايستي يكي دو بار جوشانده كاسني خورده و محيط خون و رحم خود را قليايي كند.
شستشو با قلياييات‏
عده‏اي دستور مي‏دهند كه براي قليايي كردن محيط رحم بهتر است يك ساعت قبل از آميزش رحم را با محلول ده درصد جوش شيرين شستشو دهند
طبق آزمايشهايي كه در اين مدت شده است محلولات قليايي نطفه را كشته و از ايجاد جنين جلوگيري مي‏كنند و بنظر ما اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعيف كرده و ممكن است نوزاد ناقص شود پس بهترين رويه قليايي كردن خون بوسيله خوردن ميوه‏هايي كه هنر آنها قليايي كردن است مي‏باشد اين ميوه‏ها عبارتند از انگور، توت فرنگي، تمشك، زرشك، مركبات و ميوه‏هاي ترش و براي احتياط نيز مي‏توان يك قاشق چايخوري جوش شيرين خورده و اگر بخواهند از خارج محيط را قليايي كنند بنظر من كافي است كه يك قاشق جوش شيرين در يك استكان آب جوش حل كرده يك پنبه به آن آغشته كرده بردارند و بلافاصله آنرا در بياورند و پس از يك ساعت آميزش را انجام دهند.
زبان خوراكيها جلد يك دكتر غياث الدين جزايري

ونوس پست ها : 30عضویت:1389/6/4
1389/11/17 - 1:45 صبح
همه ي خطوط با هم يكي شد.ازخط ششم مربوط به سايتي كه گفتم.اميدوارم موفق باشيد و زندگي شيريني رو در كنار عزيزانتون داشته باشيد
baharbanoojoon پست ها : 35عضویت:1392/3/7
1392/3/18 - 4:30 عصر
سلام ونوس جون من شنیدم شستشوبامحلول جوش شیرین ضررداره شنا اطلاعاتی داری؟
ريحانه دخترنازمن اول فروردین 93 به دنیا اومد(زایمان طبیعی)فاصله سنیش باخواهرش4ساله،برام دعاکنید خوب تربیتشون کنم انشاالله...
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: