2703
2553
سلام دوست جونا. امیدوارم سال جدید سال خوب و خوش پر برکتی برای همه باشه. امیدوارم امسال تلاشها برای تناسب اندام ادامه داشته باشه و به تعداد باربیهامون اضافه شه. این تاپیک شماره دو در ادامه تاپیک قبلی هستش و چون صفحات تاپیک قبلی زیاد شده من و دوستانم تصمیم گرفتیم شماره دو اونو راه بندازیم.
پیش بسوی موفقیت

*دوستای تازه وارد خواهش این صحفه رو بخونید قبل از اینکه پستی بزارید*****************  دوشنبه هر هفته وزنکشی داریم جدول باربی های این تاپیک هر هفته ویراش میشود  شنبه  آپلود عکس ملیکای عزیزم تبریک میگممممممممممممممممممممممم اولین نفری هستی تو گروه که به وزن ایده الت رسیدی(ماهدخت جون خیلی ممنون باری طرح این کارت تبریک) آپلود عکس مهسان عزیزم تبریک اعضای تاپیک رو پذیرا باش موفقیت رو در کاهش وزن تبریک میگوییم (طراحی کارت نگار عزیزم )  آپلود عکس زهرای عزیزمممم موفقییت رو تو کاهش وزن تبریک میگوییم و امیدواریم در ثابت نگه داشتن این وزن موفق باشید (طراح کارت نگار عزیزم) آپلود عکس نگار عزیزممممم موفقیت رو تو کاهش وزن بهت تبریک میگوییم و امیدواریم در ثابت نگه داشتن این وزن موفق باشی  آپلود عکس فرزانه ی عزیزم موفقیت رو در کاهش وزن بهت تبریک میگیم و امیدواریم در ثابت نگهداشتن این وزن موفق باشی (طراح کارت نگار عزیز) آپلود عکس اکرم جون موفقییت رو در کاهش وزن تبریک میگوییم و امیدوارم در ثابت نگه داشتن این وزن موفق باشی (طراح کرات نگار عزیزم  آپلود عکس حکیمه جون رسیدن به وزن ایده ال رو بهت تبریک میگوییم و امیدواریم در ثابت نگه داشتن وزنت موفق باشی  طراح لوح نگار عزیزم  آپلود عکس الی جون رسیدن به وزن ایده ال رو بهت تبریک میگوییم و امیدواریم در ثابت نگه داشتن وزنت موفق باشی آپلود عکس

این تجربه های یکی از بچه های تاپیک هست که در کاهش وزن موفق بوده امیدوارم به دردتون بخوره ( با تشکر از مهسان عزیزم که تجربه های خوبشو در اختیارمون گذاشت)
سلام به همه

در جواب سوالات :

من 10 شهریور 91 در حالی که 14 ماه از زایمانم میگذشت و 86 کیلو وزن داشتم، کم خوری و پیاده روی رو شروع کردم
تا قبل این تاریخ به شدت پرخور بودم و اصلا" تحرک نداشتم.در تاریخ 11 بهمن 91 یعنی دقیقا" بعد 5 ماه ، 21 کیلو کم کردم و 65 کیلو شدم.
از اوایل تابستون امسال تا 27 مرداد ،در حالی که به خاطر مسافرت ها و مهمونی های زیادی که میرفتم و همینطور کم شدن تحرکم نسبت به قبل، وزنم به 67800 رسید و دوباره از 27 مرداد به طور جدی شروع به کم خوری و پیاده روی مستمر کردم و تا الان وزنم رو به 61400 رسوندم.
از اونجایی که دلم میخواد آزادانه هر چیز دلم میخواد بخورم از هیچ رژیمی تابعیت نکردم و به جز چند روزی، اصلا" کالری شماری هم نکردم.
به طور میانگین برای صبحانه 30 تا 60 گرم نون + یک استکان چای شیرین + پنیر به اندازه ی یک قوطی کبریت +یک قاشق مربا خوری مربا می خورم.

میان وعده ی من بین ناهار و صبحانه متغیر هست .گاهی اوقات 1-2 عدد میوه یا 10 تا بادوم خام یا 3 تا گردو می خورم .
ناهار به طور میانگین 4-5 قاشق پلو می خورم.
شام هم خیلی خیلی مختصر در حد یه کاسه ماست و خیار یا یه کاسه کوچیک عدسی یا خوراک لوبیا چیتی یا یه کاسه کوچیک سوپ سبک و کلا" هر چیزی توی همین اندازه و یا گاهی اوقات کمی میوه می خورم

تقریبا" هر روز سبزی خوردن فراوون میخورم چون عاشقشم و جز خوراکی های آزاد توی رژیم هست

سعی میکنم حتما" روزی دو لیوان لبنیات شامل شیر یا ماست بخورم
در طول روز حداقل 8 لیوان آب می خورم

نوشیدن آب زیاد باعث حفظ طراوت پوست و بالا رفتن سوخت و ساز بدن ودفع سموم بدن و همینطور از بین رفتن اشتهای زیاد به غذا و جلوگیری از یبوست میشه.

طبق تجربه ای که از طریق مقالات مربوط به کاهش وزن به دست آوردم
مصرف لبنیات ، حبوبات، یک روز درمیون خوردن تخم مرغ و همینطور مغزها مثل مغز بادوم خام و مغز گردو و گوشت باعث احساس سیری دراز مدت در طول روز میشه

در طول رژیمم از مکمل ها هم استفاده میکنم
مثلا" یه شب در میون زینک پلاس یا مولتی دیلی نیچرمید استفاده میکنم
برای مقابله با افزایش اشتهای ناشی از مصرف مکمل ها ،آخر شب میخورم
و............
پارسال که 21 کیلو کم کردم روزی 30-40 دقیقه پیاده روی تند داشتم
در طول یک ماه گذشته روزی 16 دقیقه روی تردمیل به مسافت 2 کیلومتر ، یک دقیقه در میون دویدن با سرعت 9 و راه رفتن با سرعت 6 رو انجام میدم
.................
کتابی هست به نام بدون اضافه وزن نوشته کارن دارلینگ و ترجمه گیتی خوشدل
که روی من خیلی تاثیر گذار بود و توصیه میکنم حتما" بخونید
قیمت خیلی مناسبی هم داره
و توی این سایت
http://www.nejebadiha.ir/showthread.php?t=1421
هم متن کل کتاب وجود داره که میتونید بهش مراجعه کنید و بخونید
..............
برای اینکه کاهش وزنم استاپ نکنه پنج شنبه ها و جمعه ها کمی بیشتر از حالت رژیمی میخورم
و فکر میکنم این مثل شوکی برای بدنم هست که یکنواختی باعث پایین اومدن متابولیسم بدنم نشه
از طرفی با غذا خوردن به صورت نرمال در دو روز آخر هفته حرص و ولعی که گاهی اوقات در طول رژیم و کم خوری به سراغ آدم میاد خیلی خیلی کم میشه

دوستای عزیز سلام

از امروز این تاپیک افتتاح شد برای کاهش وزن افردای که اراده ی قوی دارن برای لاغری و تناسب اندام

من معتقدم که با یک روش استاندارد همه ی انسان های (چاق) میتونن به وزن ایده ال برسن
داشتن ارداه محکم در این راه کمک بزرگی برای ما است

در قدم اول

با خود فک کنید چرا دوست دارید وزن کم کنید ؟ من خودم بیشتر برای سلامتی و زیبایی دوست دارم وزن کم کنم

همیشه همسرم به من میگفت وزن کم نکن موردی ندارهه همینجوری خوبی
و من خوشحال از این که همسرم منو اجبار نمیکنه برای لاغر شدن

اما بعد از شروع رزیم حمایت های همسرم منو خیلی تشویق کرده هر جند الان مدت کوتاهی گذشته ولی من خیلی امیدوارم

ما نباید توقع داشته باشم به با سرعت نور وزن کم کنیم .. پزشکان کاهش نیم تا 1 کیلو رو توصیه میکنن و بیشتر از ان رو خطری برای بدن میدونن

پس توجه کنید اگر شما هفته ای نیم تا یک کیلو وزن کم کردید رزیم صحیحی دارید

پیروی از یک رژیم مناسب میتونه به شما کمک کنه .... با توجه به تجربه هایی که در امر رزیم گرفتن داشتم بهترین رزیم .رزین کالری شماری هست

شما به سایت زیر مراجعه کنید مشخصات خود رو وارد کنید و ببیند در روز چند کالری باید مصرف کنید
http://kermany.com/?part=menu&inc=menu&id=58

به هیچ عنوان کالری مصرفی شما کمتر از 950 تا در روز نباید باشه

وقتی شما به این سایت رفتید و بهتون گفت چقد بدنتون نیاز به کالری در روز داره
شما باید 1100 تا از اون عدد رو کم کنید و اون مقدار به دست اورده رو استفاده کنید

مثلا

اگر عدد داده شده 2300 کالری است باید 1100 تاشو کم کنید میمونه 1200 تا کالری مصرفی شماس برای کاهش یک کیلو گرم وزن در هفته

اگر همون 2300 رو مصرف کنید وزنتون ثابت میمونه و اگر در هفته 7000 تا بیشتر از این کالری مصرف کنید یکی کیلو اضافه وزن خواهید داشت

پس دقت کنید کالری مصرفی شما بیسار مهم است

من به زودی لیستی از کالری غذاهای روزمره رو در اختیارتون قرار میدم

در کنار رزیم سعی کنید روزانه نیم ساعت فعالیت داشته باشید

اگر پیاده روی کنید برای این که بیشتر کالری بسوزانید سعی کنید یک نواخت راه نروید

مثلا 3 دقیقه تند تند راه برید 3 دقیقه اهسته به مدت نیم ساعت اینجوری راه برید تا حدوده 350 کالری بسوزانید و اندامتون خوش فرم تر بشه

بعد از گذشت 3 هفته از رزیم غذایی معده ی شما کوچیک میشه و میل به غذا خوردن کم
پس ******سه هفته ی اول خیلی مهمه*******

سعی کنید بعد از گذشت این سه هفته روزی یک عدد مولتی ویتامین استفاده کنید

دوستان عزیزی که مایل هستن مارو همراهی کنند

**********اضافه وزن خود رو بنویسند و هدفشون رو از شروع رزیم

خواهشا کسایی که واقعا پایه ی رزیم غذایی هستن و تا اخرش هستن اسم و اضافه وزن خودشون رو بزارن

ما میتونیم با هم به وزن دلخواه برسیم

هر روز یک نکته طلایی برای کاهش وزن در اختیارتون قرار میدهیم

باشد که نکست باربی من و تو باشیم
_________________________________************************___________________________
دوستانی که برای بار اول میان تاپیک شامل حال شما هم میشه اگه 2 هقته فعالیت داشته باشید اسمتون وارد لیست میشه

اگه بعد از اون فعالیتتون کم شد اسمتون حذف میشه!

خواهش میکنم پست های بالا رو ببخونید تا متوجه بشید ما بر اساس چ برنامه ای رژیم میگیریم
دوستانی که اسمشون وارده لیست شده توجه کنن ما هر شنبه وزن کشی داریم دقت کنید **تقلب هنگام وزن کشی ممنوع****

هر کی 2 هفته پشت هم غیبت کنه اسمش حذف میشه

هفته ای نیم تا یک کیلو باید کاهش وزن داشته باشیم

خواهشا حالا که تصمیم جدی برای لاغری دارید رزیم رو رعایت کنید و 4 روز در هفته سعی کنی ورزش کنید

*****نوشیدن اب بسیار توصیه میشود****
****خوردن چیپس پفک بستنی نوشابه شکر سوسیس کالباس ممنوع *****
****سعی کنید وعده ای غذایی رو در روز 5 مرتبه داشته باشید هر بار 200 تا کالری ****
**** اگر ورزش میکنید تا 2 ساعت بعد از ورزش چیزی جز اب نخورید****
****ترشیجات رو کم استفاده کنید چون باعث اشتها میشود****
سعی کنید اخرین وعده ای که میل میکنید تا ساعت 8 شب باشد و بعد از ان فقط(ترجیعا چای سبز) بدون قند یا اب نوش جان کنید *****
ادامه دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من پارسال قبل از عید پنج کیلوکم کردم. میخواستم امال هم همین کارو کنم. چون کلا عید به من انگیزه میده. اما یه مشکل عاطفی برام پیش اومد و دوباره شروع کردم به پر خوری. ضمن اینکه موهامم خیلی ریخته و از اسم رژیم دیگه می ترسم. اما تصمیم گرفتم بدون رژیم خاصی فقط پرخوری نکنم.
خوشحال میشم اگه این تاپیک بتونه کمکم کنه. ببینیم چی میشه.
من الان 71 کیلوام. با قد 160.
میخوام تا تابستون حد اقل 5 کیلو کم کنم.
سلام منم هستم نمیدونم دفعه چندمه تو همچین تاپیکهایی اعلام آمادگی میکتم و انواع و اقسام رژیمها رو میگیرم ولی فایده ایی نداشته! :-(
فردا میخوام برم باشگاه برای لاغری ثبت نام کنم دقیقا نمیدونم چیکار قراره انجام بدن فقط تبلیغش نوشنه بود لاغری تضمینی حالا میرم میبینم میام میگم!!

برام دعا کنید این راه دیگه فایده داشته باشه خیلی غصه ام میشه و ناراحتم

160 قدمه و 80 وزنم ایشالله تا آخر خرداد یه تکونی به خودم داده باشم
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2706