2703
2553
برا سیزده بدر چه برنا مه ای دارید؟؟؟ تا خوش بگذره ؟ تصمیم دارید کجا برید؟؟ با کی وچه غذاهایی درست کنید؟؟
بیایید از ایده های هم استفاده کنیم!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مامان امیر چرا به زور مگه با خانواده همسری خوش نمیگذره؟؟راستی خواستم بگم ماشاا.. چه گل پسر ماهی داری خدا نگهش داره!
نیروانا خوشحالم که سرحالی ..خوش بگذره گلم.....
گل نرگس مرسی عزیزم بد نیست رفتن با خانواده همسری ولی فک و فامیلهای من هر سال نزدیک 10 تا خانواده میشن دسته جمعی خیلی حال میده و من خیلی دوست دارم باهاشون باشم ولی شوهرم میگه خانوادم تنها میمونن
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

ماکه سیزده به در میمونیم خونه!

کاش ما یه نسبتی با نیروانا داشتیم....من دوست دارم توی دارودسته نیروانا اینا باشم!

ای جان آش توجنگل...لوبیاپلو...منم میخوام نننهههههههههه!

کاش پیش مامانم اینا بودم:(

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
سلام ما هم فکر کنم با خانواده مادر شوهر بریم ..اما نمی دونم کجا بریم ؟
بچه ها بیان بگین سیزده بدر کجا بریم بهتره ؟
شوشو میگه پارک های جنگلی داخل تهران خوبه ؟ بیرون تهران کجا میشه رفت؟
سحر جون شوشو من هم همین ها رو میگه البته مامانم اینا تهران نیستن اما من می خوام راضی بشه با داییم بریم اگه می خواد مامان بابای شوشو بیان .... حالا من مکافات دارم با راضی کردن همسر سر این سیزده بدر
ما شیرازیم و هر سال 10 -15 تا خانواده هستیم میریم باغ داییم خیلی حال میده پسرهای فامیل هم از دو روز قبل میرن و روز سیزده هم امسال قراره بهمون مرغ شکم پر بدن جای همتون رو خالی میکنم به شما هم خوش بگذره
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست
2706