2726
5شنبه شب داشتیم میرفتیم بیرون که یه ماشین نگه داشت و یه پسر که جلو نشسته بود، پیاده شد و در عقب ماشین رو باز کرد و دوتا خانوم پیاده شدن و به طرز بسیار مشکوکی وارد خونه همسایه روبروییمون شدن. قیافه هاشون که خیلـــــــــــــی تابلو بود و یه جورایی صورتاشون رو مخفی میکردن و تند تند رفتن تو خونه.
همسایه مون هم یه مادر پیره و سه تا پسر مجرد!!!!!!!! یکی از پسراش که تو کار خلاف و مواده و زندونه و هراز گاهی میاد مرخصی. الان هم دم در بود اونا که اومدن رفت تو.
تو کوچه فقط ما بودیم و همون ماشینه که آوردشون.
اولین باری بود که همچین صحنه ای رو به چشم خودم میدیدم و خیلی خیلی حالم گرفته شد و تو شوک بودم از این اوضاع و احوال خراب.
کلی با شوهرم کل کل کردم سر اینکه میخوام زنگ بزنم 110 . اما اجازه نداد... هرچند تو شک و دودلی هم بودم و میترسیدم از اینکه بعدا برامون مشکلی پیش بیاد.

شما اگه جای من بودین چیکار میکردین؟ زنگ میزدین یا نه؟
تا حالا تو همچین موقعیتهایی قرار گرفتین؟
ﺷﺎﻧﺲ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺧﻮﻧﻪ ﺁﺩﻣﻮ ﻣﯿﺰﻧﻪ؛ ﺑﺪﺷﺎﻧﺴﯽ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺯﻧﮓ ﺑﺮ ﻧﻤﯿﺪﺍﺭﻩ؛ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮐﻼً ﮐﻠﯿﺪ ﺩﺍﺭﻩ!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما اگه بودیم زنگ میزدیم یه بار تو خیابون یه عده جوون یه کاری کردن و شوهرم همون موقع زنگ زد . چون اگه جلوشون گرفته نمیشد ممکن بود یه کاری دست خودشون و بقیه بدن . مشروب خورده بودن و خیلی وحشتناک رانندگی میکردن
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
مینا جون چون ما رو دم در دیدن ترسیدم زنگ بزنم
ﺷﺎﻧﺲ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺧﻮﻧﻪ ﺁﺩﻣﻮ ﻣﯿﺰﻧﻪ؛ ﺑﺪﺷﺎﻧﺴﯽ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺯﻧﮓ ﺑﺮ ﻧﻤﯿﺪﺍﺭﻩ؛ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮐﻼً ﮐﻠﯿﺪ ﺩﺍﺭﻩ!!!
اگه هم زنگ میزدین اتفاقی نمی افتاد ... تو ساختمون ما اتفاق افتاده ...پلیس هم اومده ..... یه صیغه نامه صوری آوردن همه چی حل شد ... و هر روز بد تر از دیروز شده ... با این تفاوت که دیگه امنیت سابق رو ما نداریم
فروشگاه سیب زرد ، فروش دی وی دی های تناسب اندام برترین مربیان دنیا : sibezard.ir
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=551948
ایمیل : Daryaei@gmail.com وایبر : 09371697588 **** اگه می خوای لاغر بشی این برنامه رو تو گوشی ات نصب کن : http://cafebazaar.ir/app/ir.farsika.diet/?l=fa
نه کار مردم به خودشون مربوطه به من چه ربطی داره.........
هر کاری بخوان بکنن
اگه اشتباه کرده بودی چییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
واقعا دیر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس اکثرا مخالف زنگ زدن به 110 هستن
اره خوب ممکنه تو شرایط شما یه کم براتون دردسر بشه ولی بالاخره ادمای مشکوک تو یه خونه ممکنه برای کل اون محله دردسر ایجاد کنن . ادم نباید خیلی هم بیخیال از کنار این چیزا بگذره .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2706