2733
2734
سعی می کنم خلاصه بگم و زیاد حاشیه نرم تا حوصله تون سر نره.
مشکل اصلی من با برادر شوهرم و زن و بچه شونه و خداروشکر 2 تا خواهرشوهرام خیلی خیلی خوبن و دوستشون دارم.
شوهر من 4-5 سال کوچیکتره از برادرش و من و شوهرم از نظر تحصیلات (فقط) بالاتریم از اون ها و این باعث شده که خانواده شوهرم یعنی پدر و مادرش همه اش بخواهن به اونا کمک کنن و هواشونو داشته باشن تا بهشون بر نخوره و احساس کمبود نکنن و بیشتر باعث شده از اون ور بوم بیفتن. به بهونه ی یچه شون هر تولد و عید و مناسبتی مه هست بهشون سکه میدن ولی ما که بچه نداریم اصلا نگاهمون هم نمی کنن.
یا برادرشوهرم یه اخلاقی که داره اینه که همه اش دستشش توی جیب باباشه و حتی یه سفر تنهایی هم نمیره و پدرشوهرم اینا هر جایی مثل شمال و کیش و اینا میرن اونا رو هم با خودشون میبرن. جاری من هم از اون آدمای چاپلوسه چون با این کارش به همه چی توی زندگی ش رسیده ولی من اصلا اخلاقم اینجوری نیست و نمی تونم ادا در بیارم. جدیدا هم پدر شوهرم کلی پول داده رفتن یه ماشین 150 میلیون تومانی خریدن زیر پاشون ه که فقط ساکت نگه شون داره. جاری من هم خیلی بدیشون رو پیش من گفته و من نمی دونم کدومشو باور کنم/

ما خداروشکر سرمون توی زندگی خودمونه اما این فرق گذاشتن ها رو که می بینم واقعا حرصم میگیره و کسی رو ندارم که پیشش درد و دل کنم واسه همین اومدم اینجا.

آخه اینقدر؟ من آدم سر و زبون داری نیستم و خودشون میدونن اون یکی موذیه حتی مادرشوهرم به شوهرم یه بار گفته بوده که فلانی خیلی آدم موذی ایه اما اینقدر چسبیده بهشون دیگه از رو رفتن!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اونا(برادر شوهرت اینا) زندگی ای که انتخاب کردن اینه..و شما هم این زندگی و رفتار... اگه شما هم آویزون والدین شوهرت بشی برای شما هم خرج می کنن... من از این موردا زیاد دیدم... اگه دوست داری که مثل اونا (برادر شوهرت اینا)باهات رفتار بشه باید مثل اونا رفتار کنی و آویزون اوقات والدین شوهرت باشی...دوست داری ؟ والدینتون رو که نمی تونید تربیت کنید باید برای نتیجه ای که می خواید رفتارتون رو تنظیم کنید این اون رفتاریه که برادر شوهرت کرده ولا غیر
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2728
عزیزم هیچ سیاستی کم نداری! فقط کلا باید مثل برادر شوهرت اینا پرو و آویزون و زبون باز باشی می تونی؟؟؟؟؟؟

فکر می کنم چیزیو که می دونی داری سوال می کنی.. من دیدم بعضیا هی تند تند اعتراض می کنن...ولی فکر کنم از اون آدماشم نباشی..درسته؟
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2738
قشنگ ازش حساب میبرند. خانواده شوهرم همه آدمای خوبی هستن و واقعا فهمیده هستن ولی این جاری ام طوری هوای پدرشوهرمو داره (به پدرشوهرم میگه بانک جلوی من) و جلوش خو و راست میشه همه می مونن. خواهر شوهرمم با جاری ام میانه خوبی نداره ولی از ترس شون و به خاطر پسرشون هیچی بهش نمیگن. یه بار خواهر شوهر بیچاره ام به بچه جاری ام یه تذکر کوچیک داد که فلان کار زشته، این جاری من پاشد رفت توی کل فامیل پر کرد که اینا بچه ی من رو دعوا میکنن و تنبیه میکنن و اصلا یه قشقرثی به پا کردش که همه ترسیدن ازش دیگه.
آخه رفتارشون جوریه که انگار من و شوهرم چون 2 نفرین و بچه هم نداریم اصلا خانواده به حساب نمیایم و اصلا نه کادویی نه زنگی نه هیچییییییی! الان از اول عید که دیدمشون باهاشون تلفنی هم حرف نزدم. توی روز شاید به موبایل شوهرم زنگ بزنن اما به من هیچ کاری ندارن چون هیاهو ی من کم ه!
2706