2737
2734
سلام خواهر من دوقلو داره و الان حدود دو سالشون هستش بزرگ ترین مشکلش اینه که پسرش هر چی که دخترش برمیداره برای بازی رو میره ازش می گیره و کشمکش بوجود می یاد در ضمن پسرش دخترش رو زیاد میزنه و موهاشو می کشه و خواهرم خیلی خسته شده و نمی دونه که باید چطوری رفتار کنه ؟ که این مشکل حل بشه و سوال دیگش هم اینه که شما ها که دوقلو دارید از چند سالگی راح تر شدید چون اون از صبح تا شب مشغول کار و جدا کردن اینا هستش و همیشه هم خونش به هم ریخته هستش و خودش هم حسابی خسته هستش بچه هاش شبها هم خوب نمی خوابن و زیاد بیدار میشن و توی خواب غر غر میکنند لطفا تجربیاتتون رو بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاداب جون خواهرم تمام وقت روزش صرف کشکمش اینا میشه و اعصاب خودش هم خورد میشه و به کارهاش نمی رسه
خواهر شما دوقلوهاش چند سالشونه اگه روشی رو بلده که میشه این کشمکش ها رو کمتر کرد لطفا ازش بپرس و برام بنویس
2731
طبیعیه بین دو تا بچه کشمکش و درگیرى هست ربطى به دختر و پسر هم نداره من دو تا دختر دارم گاهى موهاى هم رو مى کشن یا به هم چنگ مى زنن من تا یکیشون دستش رو مى بره سمت موهاى اون یکى براى کشیدن فورى میگم آجى رو نازى کن یا بوسش کن یا حواسشو پرت چیز دیگه اى مى کنم مستقیم برخورد کردن و دعوا کردن بدتر باعث لجبازى میشه
دوقلوهای ما شانزده ماهشونه، ولی از هر چیزی جفت میخرن تا دعوامون نشه خواهر منم همیشه خونش به هم ریختس، جمع و جور میکنه طفلی بعد دوباره همون آشو همون کاسه میشه،اینا با هم دعوا نمیکنن ولی تا یکیشون چیزی بر میدارد اونم میخواد از لحاظ محبت هم یکسان رفتار میشه باهاشون
2738
دختر خواهرم اصلا برادرش رو کتک نمیزنه حتی وقتی کتک می خوره فقط گریه میکنه و چیزی رو به زور ازش نمی گیره اما پسرش فقط چیزهایی رو می خواد که خواهرش بر می داره و از هر چیزی هر چقدر که باشه می خواد مثلا 10 تا بادکنک باشه هر 10 تا رو یه جایی جمع میکنه و می خواد!!!!
برای خواب شبشون هم پیش چند تا دکتر برده گفتن سالم هستن و مشکلی نیست اما خیلی بیدار میشن بعضی شبها هر نیم ساعت یکبار بیدار میشن!!!
منم یکى دخترام زورگوتره ولى با اینکه زور میگه برخورد بد باهاش نمى کنم مى گیرمش توى بغلم خیلى ساده براش توضیح مى دم که این کار خوب نیست البته بچه شاید کامل متوجه نشه ولى من براش میگم هر وسیله اى که دست یکیشون مى دم یکى مثل همون یا مشابهش به اون یکى مى دم وقتى یکیشون مى خواد وسیله اون یکى رو هم بگیره میگم نه شما با وسیله خودت بازى کن و اجازه نمى دم اسباب بازى اون یکى رو بگیره تا جایى که میشه باید عدالت رو بینشون برقرار کرد دیگه هر طور که مى تونیم
2706